Jak przekazać darowiznę?

Tylko wtedy gdy pakowane przez Ciebie rzeczy będą zgodne z naszą specyfikacją będziemy mogli przekazać darowiznę na rzecz wskazywanej przez Ciebie organizacji charytatywnej. 

JAK PRZYGOTOWAĆ KARTON Z RZECZAMI, KTÓRE ODBIERZE OD CIEBIE KURIER?

 1. Przygotuj karton, którego suma trzech boków nie przekracza 180 cm. To wielkość zbliżona do wielkości walizki podręczej. Jeżeli nie posiadasz kartonu, to z łatwością otrzymasz duży karton np. w aptece, bądź sklepie spożywczym. 
 2. Przygotowane rzeczy do oddania poskładaj i ciasno umieść w kartonie. Pamiętaj, że wyłącznie wtedy gdy waga kartonu mieścić się będzie w przedziale 10-30 kg jesteśmy w stanie przekazać darowiznę finansową na rzecz wskazywanej przez Ciebie organizacji charytatywnej. 
 3. Do kartonu możesz włożyć: 

  1. Wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej 

  - nowe i używane, ale nie noszące śladów zużycia czyli: bez dziur, bez zmechaceń, bez plam, czyste, kompletne, niezniszczone

  2. Buty połączone w pary

  - czyste, kompletne, niezniszczone, nie posiadające znacznych śladów zużycia  

  3. Torebki

  - kompletne, bez zewnętrznych zniszczeń i braków

  4. Biżuteria 

  5. Niezniszczone zabawki (z wyłączeniem maskotek) 

  nowe i używane, ale nie noszące śladów zużycia: zabawki interaktywne, zabawki niemowlęce, zabawki kreatywne, klocki, gry planszowe itp. 

  6. Elementy dekoracji wnętrz 

  - nowe i używane, ale nie noszące śladów zużycia:  pościel, obrusy, zasłony, firany, dekoracyjne poszewki, bieżniki, dekoracje stołu,ręczniki (z wyłączeniem kołder, poduszek, kocy, ścinek materiałów, włóczek, prześcieradeł)

  7. Sprawny sprzęt drobnego AGD 

  działający sprzęt AGD taki jak: lokówka, suszarka do włosów, aparat fotograficzny, elektroniczna niania, blender, młynki do kawy, wkrętarka, telefon komórkowym itp. 

  8. Akcesoria sportowe 

    nowe i używane, ale nie noszące znacznych śladów zużycia: rolki, łyżwy, hulajnogi, kaski, sprzęt pływacki, sprzęt wspinaczkowy itp. 

 4. Spakowane kartony porządnie zaklej i zamów bezpłatnego kuriera klikając w guzik POMGAM w wybranej kamapnii. 

 5. Podaj adres i termin odbioru spakowanych kartonów - nie musisz drukować listów przewozowych - kurier przyjedzie razem z nimi.