Co dzieje się z przekazanymi rzeczami?

Cześć :)

Cieszymy się, że tutaj zaglądasz. Twoja potrzeba wiedzy w zakresie dalszego wykorzystania przez nas Twoich ubrań, pokazuje, że jesteś świadomym i odpowiedzialnym darczyńcą, który chce pozbyć się swoich niepotrzebnych rzeczy, ale chce to zrobić w sposób całkowicie transparenty i świadomy. Bardzo to doceniamy! :)

OK! No to co my właściwie robimy z rzeczami, które do nas trafiają?

Rzeczy, które do nas trafiają są przez nas sortowane i wprowadzane do ponownego obiegu zgodnie z założeniami gospodarki cyrkularnej. Opracowaliśmy autorską metodę, którą nazwaliśmy clear sorting, dzięki czemu udało nam się zbudować w 100% cyrkularne przedsiębiorstwo, które pozyskuje ubrania na terenie danego kraju, następnie (dzięki własnym metodom sortowania) przetwarza pozyskane rzeczy na terenie naszego kraju, a kolejno wprowadza je do ponownego obiegu na terenie naszego kraju. Dzięki temu współtworzymy gospodarkę obiegu zamkniętego. Odbiorcami przesortowanych ubrań są drobni przedsiębiorcy prowadzący małe hurtownie odzieży używanej oraz sklepy z odzieżą używaną. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej,  to koniecznie skontkatuj się z nami pisząc do nas maila, bądź dołączając do społeczności Pomagaczy w naszych kanałach social media.