Dobiegają końca

Zostało 2 dni
Zebrano: 1 408,16 zł
Zostało 2 dni
1 000,00 zł

Ogarnij swoje wieszaki i wspomóż małą szkołę i świetne dzieciaki! Kampania ma na celu poprawę sytuacji finansowej Społecznej Szkoły Podstawowej w Chocieszowie oraz zapewnienie uczniom najlepszych warunków do nauki, rozwoju i zabawy.

Zostało 9 dni
Zebrano: 148,88 zł
Zostało 9 dni
7 000,00 zł

Jesteśmy malutkim przedszkolem i żłobkiem, w którym panuje cudowna rodzinna atmosfera. Od 8 lat zapewniamy opiekę i wszechstronny rozwój dzieciom z Milicza i okolic. DO PEŁNI SZCZĘŚCIA BRAKUJE NAM TYLKO JEDNEGO! PLACU ZABAW Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA!!! Jesteśmy małą placówką ze skromnym budżetem i mimo wielkich chęci nie jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom placu zabaw własnymi środkami. To dla nas spora inwestycja i duże wyzwanie! Liczymy na Twoją pomoc!

Zostało 10 dni
Zebrano: 986,22 zł
Zostało 10 dni
1 000,00 zł

Celem kampanii jest zerwanie ze stereotypem zaburzeń odżywiania, bagatelizującym cierpienie z jakim spotykają się osoby chore, a także zwrócenie uwagi na niszczące działanie mediów społecznościowych wywołujących kompleksy dotyczące wyglądu. Cały projekt polega na zebraniu ubrań osób, które w ciągu swojego życia choć w najmniejszym stopniu zostały dotknięte zaburzeniami czy też poczuły, że własne kompleksy uniemożliwiły im samoakceptację. Zebrane przedmioty posłużą do zbudowania instalacji artystycznej uświadamiającej skalę tego problemu.

Zostało 11 dni
Zebrano: 1 202,68 zł
Zostało 11 dni
1 000 000,00 zł

Ponad milion złotych. Tyle na swoją terapię w Gliwicach musi zebrać Patrycja Ryba, studentka Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

Zostało 11 dni
Cel: 1 000,00 zł
Zostało 11 dni
1 000,00 zł

Bonduelle Polska S.A. zaprasza wszystkich pracowników do proekologicznej akcji. Akcja ta przyczynia się do wspierania misji Bonduelle podwójnie, ponieważ z jednej strony troszczymy się o naszą planetę, a z drugiej strony wspieramy organizację, która razem z nami podziela tę troskę, ale też angażuje się w promowanie diety roślinnej. Zgodnie z naszym hasłem TAK SMAKUJE DOBRO, zapraszamy Was do posmakowania tej akcji.

Zostało 11 dni
Zebrano: 199,70 zł
Zostało 11 dni
5 000,00 zł

Kiedy pracujesz z dziećmi, dorosłymi, seniorami chemy wspierać ich rozwój sportowy i sprawnosciowy. Nic nas nie cieszy jak to, ze mozemy pomóc spełniać sportowe marzenia.

Zostało 11 dni
Zebrano: 4 032,93 zł
Zostało 11 dni
1 000,00 zł

Codziennie pracujemy z dziećmi, które nie mają tyle szczęścia, co ich rówieśnicy. Nie doświadczyły miłości, akceptacji i rodzinnego ciepła. Potrzebujemy funduszy, by objąć je opieką psychologiczną, prowadzić socjoterapię, interwencje kryzysowe, asystę rodzinną i dać im wszelkie potrzebne wsparcie. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie pokazuje, że taka praca jest skuteczna i ma sens!

Zostało 12 dni
Zebrano: 13,52 zł
Zostało 12 dni
10 000,00 zł

Mała urocza Charlotte cierpi na zaburzenia czucia głębokiego, autyzm dziecięcy oraz występujące incydenty padaczkowe. Jej zmysły są upośledzone i przez to nie potrafi precyzyjne określić położenia poszczególnych części ciała w przestrzeni. Propriocepcja tak ta choroba się nazywa, nie pozwala na rozpoznawanie przemieszczania się własnych kończyn bez kontroli wzroku oraz dokładną ocenę tego, w jakiej pozycji one się znajdują, przez co dziewczynka ma problem z chodzeniem, nawet po schodach.

Zostało 15 dni
Zebrano: 16,89 zł
Zostało 15 dni
20 000,00 zł

W geście solidarności z Ukrainkami i Ukraińcami, w odpowiedzi na brutalny atak ze strony Rosji, Fundacja Zbieramy Razem uruchomiła zbiórkę pieniędzy.

Zostało 26 dni
Zebrano: 118,62 zł
Zostało 26 dni
10 000,00 zł

Tymuś Małecki z Łodzi urodził się z wrodzoną wadą serca pod postacią hipoplazji łuku aorty, zwężenia cieśni aorty, dwupłatkowej zastawki aortalnej oraz ubytku w przegrodzie międzykomorowej. Jeszcze w życiu płodowym lekarze ostrzegali, że ma tylko 20 procent szans na przeżycie. A on dzielny nie tylko dotrwał do końca ciąży, ale także urodził się naturalnie. 

Zostało 27 dni
Zebrano: 695,13 zł
Zostało 27 dni
20 000,00 zł

Otwórz z nami szafę i wpuść do niej marzenia. Otwieramy przed Wami nasze magiczne umiejętności. Otóż potrafimy przemienić zapomniane ubrania w spełnione marzenia. Jesteście gotowi na dalszą część tej magicznej opowieści? Otwórz szafę. Zróbcie w niej miejsce na nowe rzeczy. Na oddech przyszłości. Na sukienki na letnie wieczory. Na buty do biegania kilometrów w lesie. Na marynarkę, w której podbijecie świat.

Zostało 31 dni
Cel: 20 000,00 zł
Zostało 31 dni
20 000,00 zł

W kwietniu Kubuś przeszedł ciężka operacje neurologiczną na kręgosłupie. Mama prosi o pomoc w rehabilitacji dziecka. Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci – Klaudii, Michała i Kuby. Jednak życie dla dwójki z nich nie jest tak łaskawe. Mowa tu o 12 – letniej córce Klaudii i 7 – letnim synu Kubie. Życie z jednym niepełnosprawnym dzieckiem to godziny żmudnej i ciężkiej pracy, a z dwojgiem to całe dni poświęcone walce o ich zdrowie.