Ogarnij szafeczkę i wesprzyj naszą placóweczkę

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Uśmiech Szczęścia
Data zakończenia:
31.12.2021
Lublin

     Fundacja Uśmiech Szczęścia działa w celu niesienia wszelkiego rodzaju pomocy dzieciom, osobom niepełnosprawnym oraz wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Swoje działania skupiamy głównie na pomocy dzieciom i młodzieży pochodzącej ze środowisk zagrożonych ubóstwem oraz z rodzin dysfunkcyjnych i patologicznych. Pomagamy podopiecznym Domów Dziecka z województwa lubelskiego. Organizujemy zbiórki/festyny/wycieczki/pikniki. Wspieramy talenty i uzdolnia wśród dzieci i młodzieży oraz udzielamy pomocy w wejściu w dorosłe i samodzielne życie.
    Przy ulicy 1-go Maja 51 w Lublinie prowadzimy świetlice dla dzieci. Akademia Dzieciaka to miejsce, w którym w spokoju możesz odrobić lekcje, porozmawiać o swoich problemach z psychologiem, skorzystać z pomocy socjoterapeuty, spędzić kreatywnie swój wolny czas. Prowadzimy m.in.: bezpłatne warsztaty (teatralne, techniczno–plastyczne, rękodzieła), zajęcia wyrównawcze oraz programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży.
     Jednak, aby świetlica mogła sprawnie działać i dalej się rozwijać niezbędna jest Państwa pomoc. Najem lokalu, opłacenie bieżących rachunków, wynagrodzenie dla wychowawców oraz zakup artykułów szkolnych i materiałów potrzebnych do organizacji warsztatów dla dzieci. Wszystko to generuje duże koszty, których Fundacja nie jest w stanie pokryć ze swoich zasobów. W związku z powyższym prosimy Państwa o pomoc i przyłączenie się do naszej kampanii.

Dołącz do nas ! Ogarnij swoją szafę i pozbądź się niepotrzebnych ciuchów !

1kg ubrań to 1zł dla Fundacji Uśmiech Szczęścia !!!