Co dzieje się z przekazanymi ubraniami?

 

Cześć :)

Cieszymy się, że tutaj zaglądasz. Twoja potrzeba wiedzy w zakresie dalszego wykorzystania przez nas Twoich ubrań, pokazuje, że jesteś świadomym i odpowiedzialnym darczyńcą, który chce pozbyć się swoich niepotrzebnych rzeczy, ale chce to zrobić w sposób całkowicie transparenty i świadomy. Bardzo to doceniamy! :)

OK! No to co my właściwie robimy z rzeczami, które do nas trafiają?

Aktualnie przekazywane przez darczyńców ubrania są przez nas magazynowane. Niebawem rozpoczniemy proces sortowania tych rzeczy na przeszło 100 kategorii i kolejno będziemy pracować nad tym, aby w jak największym stopniu przywrócić je do ponownego obiegu. Zgodnie z założeniami gospodarki cyrkularnej posortowane ubrania sprzedawane będą w miastach i krajach, których mieszkańcy są mniej zamożni i nie stać jest ich na zakup nowych ubrań. W ten sposób wygenerowane środki finansowe zostaną przekazane na konto wskazanej przez darczyńcę organizacji charytatywnej, a my wszyscy ODKRYJEMY RADOŚĆ POMAGANIA :) 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej,  to koniecznie skontkatuj się z nami pisząc do nas maila, bądź dołączając do społeczności Pomagaczy w naszych kanałach social media.