Eko-darczyńca? To Ty!

Data zakończenia:
14.05.2021
Izabelin-Laski

Zrób wiosenne porządki w szafie, pozbądź się nieużywanych ubrań i pomagaj! 

Każdy kilogram ubrań to złotówka przeznaczona na remont ogrodzenia w domu dziecka niewidomego i eko-gest dla środowiska.

Każdy, niezależnie od stanowiska czy lokalizacji, może się włączyć, to 3 proste kroki:

  1. Zrób porządki w szafie, wybierz ubrania, torebki i buty, których już nie używasz,
  2. Spakuj do papierowego pudła i zważ - paczka powinna ważyć min 10 kg, max 30 kg,
  3. Zarejestruj się na stronie ubraniadooddania.pl, zamów kuriera, który bezpłatnie prosto z domu odbierze od Ciebie paczkę z ubraniami.

Gotowe! Prawda, że łatwo zostac darczyńcą?!

Akcja trwa od 14 kwietnia do 14 maja br. Liczy się każdy kilogram!


ENERIS to ogólnopolska firma działająca w obszarze ochrony środowiska specjalizująca się w budowie oraz eksploatacji infrastruktury z zakresu gospodarki odpadowej, wodno-ściekowej oraz nowoczesnej energetyki. Naszym głównym celem jest redukcja poziomu zanieczyszczenia otaczającego nas środowiska – powietrza, wody i ziemi.

W 2015 roku w skład Grupy ENERIS weszła spółka ENERIS Surowce S.A., która jest kontynuatorem działalności Veolia Usługi dla Środowiska, jednej z największych w Polsce firm działających w sektorze gospodarki odpadami oraz większościowym udziałowcem m.in. Altvater Piła. Następnie do Grupy dołączyły firmy: Recupyl – lider recyklingu baterii i akumulatorów oraz MD-PRoeco - zarządca Instalacji Termicznego Odzysku Odpadów Niebezpiecznych w Bydgoszczy.

Firma angażuje się w liczne działania z zakresu zrównoważonego rozwoju, w tym inicjuje szereg programów na rzecz ochrony środowiska tj. Segreguję – nie widze przeszkód (www.eneris.pl/naklejki) czy Koalicja 5 frakcji (www.5frakcji.pl) Więcej na: www.eneris.pl