O nas

UbraniaDoOddania.pl to przede wszystkim...

Ubrania, których już nie potrzebujesz i Twój świadomy wybór ich dalszego wykorzystania.

Jeżeli tak jak my, wierzysz, że działania ekologiczne to nie tylko trend, a konieczność, to chcemy Ci powiedzieć, że stworzyliśmy projekt UbraniaDoOddania.pl z myślą o Tobie :) Wierzymy, że założenia gospodarki obiegu zamkniętego to nie tylko chwytliwe frazesy, a działanie, które naprawdę może zmienić trudną sytuację naszej planety. Rzeczy, których już nie potrzebujesz, których nie nosisz, mogą zrobić wiele dobrego! Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z bezpłatnego przekazania swoich rzeczy za naszym pośrednictwem, to otrzymujesz od nas 100% gwarancję, że...

Twoje ubrania zmienią rzeczywistość! :)
Jak?
  • Każde 10 kilogramów rzeczy przekazanych przez Ciebie = 10 złotych przekazanych w całości na konto bankowe wskazanej przez Ciebie Organizacji charytatywnej! Oddajesz niepotrzebne ubrania i ODKRYWASZ RADOŚĆ Z POMAGANIA!
  • Mniej znaczy więcej
  • Spakowane przez Ciebie kartony z rzeczami zostaną w wygodnym dla Ciebie terminie, bezpłatnie odebrane ze wskazanego przez Ciebie miejsca przez kuriera firmy DPD (naszego superpartnera!), który dostarczy je do naszego magazynu. Zrobimy absolutnie wszystko, aby przywrócić je do ponownego obiegu. Obiecujemy Ci, że każda przekazana przez Ciebie rzecz zostanie przez nas zagospodarowana w wartościowy i nieinwazyjny sposób - z myślą o naszej planecie i osobach, które ODKRYJĄ RADOŚĆ Z POSIADANIA Twoich niepotrzebnych rzeczy.
  • Zielone światło dla pomagania Jak to działa? Zobacz: https://www.ubraniadooddania.pl/how_it_works

No dobra... To kto za tym wszystkim stoi?

Rzeczywistość w biurze UbraniaDoOddania.pl kreuje... Pięcioosobowy zespół fantastycznych współpracowników, którzy sami każdego dnia stawiają czoła wyzwaniom #babysteps, bo wierzą, że najdrobniejsze wybory jednostki zwielokrotnione przez dziesiątki, setki, tysiące czy miliony osób mają ogromną siłę rażenia i realnie zmieniają rzeczywistość.

Pierwsze założenia dla stworzenia portalu UbraniaDoOddania.pl to praca Zosi i Tomka, którzy sami kilkukrotnie zmierzyli się z problemem zalegających ubrań i znalezienia wartościowego, transparentnego i ekologicznego sposobu na pozbycie się niepotrzebnych już rzeczy. Krótka analiza dostępnych form zbiórek odzieży, ich mylna komunikacja i nadwyrężanie zaufania poprzez mylną komunikację i wprowadzanie w błąd osób, które korzystały z dotychczas dostępnych form pozbywania się rzeczy (jak np. zbiórki kontenerowe, zbiórki osiedlowe, czy zbiórki w sklepach sieciowych) dały początek głównej idei naszej działalności w portalu, której mianownikiem jest TRANSPARENTNOŚĆ I REALNA POMOC ORGANIZACJOM CHARYTATYWNYM.

Przyświecająca nam idea poruszyła środowisko biznesu i jego społecznej odpowiedzialności, instytucje publiczne i organizacje, które wspierają projekty z social impact’em, dzięki czemu rok 2019 przyniósł nam same szczęśliwe zdarzenia, które upewniły nas w przekonaniu, że ścieżka, którą postanowiliśmy iść jest najwłaściwsza ze wszystkich branych dotychczas pod uwagę :)

MOC

Powyższe trzy wielkie rzeczy byłyby tylko w strefie naszych marzeń, gdyby nie Iza, która dba o to, aby nasz projekt dynamicznie się rozwijał. Ola, która czuwa nad tym, aby dokonywane przez Was zgłoszenia odbioru kartonów z Waszymi rzeczami, odbywały się płynnie i bezproblemowo oraz Milena, dla której nie ma rzeczy niemożliwych i każdego dnia z uśmiechem reaguje na Wasze prośby i sugestie oraz dba o to, aby w najdrobniejszych obszarach wspierać współpracujące z nami Organizacje charytatywne, aby maksymalizować ilość otrzymywanych przez nie środków finansowych.

Nasz projekt nie mógłby się tak wspaniale rozwijać gdyby nie nasi współpracownicy, partnerzy i przyjaciele, dla których idea naszej działalności jest bardzo istotna i perspektywiczna. Emila, dba o to, aby rozliczenia finansowe z Waszych darowizn w mgnieniu oka trafiały do wskazanych przez Was Organizacji. Artur pilnuje, aby każdy gram rzeczy z Waszych kartonów został rozliczony co do grosika i nic nam nie umknęło. Ada, która swoją kreatywność przekuwa we wspaniałe posty i grafiki, które możecie oglądać w naszych kanałach i Konrad, który wspiera nas i doradza nam w kwestiach, które pozwalają nam na tak dynamiczny rozwój.

Wspólnie

Chcesz się z nami skontaktować? Coś zasugerować, albo zrobić coś razem z nami? Świetnie! Już się nie możemy doczekać :) Napisz do nas koniecznie!

Zespół UbraniaDoOddania.pl