Fundacja Czasoprzestrzeń

KRS: 0000626500

Hrubieszów

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

501020094

czasoprzestrzen@wolit.pl

My którzy chcemy zmieniać, kreować czasoprzestrzeń tak by stawała się lepsza, byśmy my stawali się lepsi. Poprzez zauważanie potrzeb i działania chcemy pokazywać że warto i co warto zaznaczyć dobrze się przy tym bawimy.

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Zostało 70 dni
Zebrano: 484,31 zł
Zostało 70 dni
1 000,00 zł

Potrzebujemy Waszego wsparcia by móc dalej tworzyć CZASOPRZESTRZEŃ, nasze dobre, ciekawe i rozwijające się miejsce. Porządkując swoją szafę i oddając na nasze działania niepotrzebne rzeczy zmieniasz nasz świat. Pomagasz nam realizować marzenia naszych podopiecznych. Dajesz nam szansę na wyrównywanie różnic, uzupełnianie braków i rozwiązywanie problemów. Chcemy zmieniać świat (jeszcze z większą siłą i nadal) wokół siebie i jak zauważyliśmy zmieniamy także świat wokół innych ... może także i wokół Ciebie . Daj nam swoja siłę!

Zakończone akcje charytatywne
Zostało -175 dni
1 000,00 zł

Fundacja Czasoprzestrzeń to ludzie którzy w swoim działaniu zmieniają rzeczywistość. W sposób kreatywny reagujemy na potrzeby innych , szczególnie dzieci i młodzieży. W kampanii Mgławica Czasoprzestrzeni chcemy zaproponować popołudniowe zajęcia dla grupy dzieci , tak by miały alternatywę dla komórki, telewizora i komputera.