Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

KRS: 0000030897

Warszawa

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

605522388

wosp@ubraniadooddania.pl

Każda złotówka pomaga nam realizować cel naszej Fundacji - ratować życie osób, działać na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej. To dzięki Wam kupujemy sprzęt medyczny i realizujemy nasze programy. Każda złotówka przekazana za pomocą tej strony ma ogromny sens i za każdą BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY!

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Zebrano: 64,25 zł
Zostało 364807 dni
10 000,00 zł

Każda złotówka pomaga nam realizować cel naszej Fundacji - ratować życie osób, działać na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej. To dzięki Wam kupujemy sprzęt medyczny i realizujemy nasze programy. Każda złotówka przekazana za pomocą tej strony ma ogromny sens i za każdą BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY! Zbiórkę na 28 Finał WOŚP znajdziesz tutaj: www.ubraniadooddania.pl/wosp

Zostało 3 dni
Zebrano: 8 371,87 zł
Zostało 3 dni
10 000,00 zł

Zbieramy środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.