Razem z Mukoludkami! Wspieramy Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą

Prowadzona przez Organizację:
Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą
Kampania CSR
Data zakończenia:
30.06.2021
Rabka Zdrój

Robisz wiosenne porządki w szafie? Dołącz do akcji Santander Consumer Banku i Santander Consumer Multirent, przekaż niepotrzebne ubrania i razem z nami wspieraj podopiecznych Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą.

Nie nosisz? Przekaż!

To bardzo proste! Wystarczy, że spośród ubrań, których już nie potrzebujesz, wybierzesz te, które nie są zniszczone, znoszone czy poplamione. Minimalna waga paczki to 10 kg, dlatego warto zaangażować do zbiórki rodzinę, przyjaciół i sąsiadów. Kiedy połączycie siły, z pewnością uda Wam się wypełnić karton, a przy okazji miło spędzicie czas. Pamiętaj, że każdy kilogram to złotówka, która zasili zbiórkę.

Zebrane ubrania zapakuj do kartonu o wielkości walizki podręcznej i dokładnie zabezpiecz, żeby przesyłka nie otworzyła się w czasie transportu.

Paczkę odbierze od Ciebie kurier – wystarczy, że klikniesz w przycisk POMAGAM i uzupełnisz informacje o terminie i adresie odbioru przesyłki. Nie musisz nic drukować – kurier przyjedzie z listem przewozowym.

Razem z Mukoludkami

Santander Consumer Bank jest Sponsorem Głównym jednej z największych, charytatywnych imprez biegowych w Polsce organizowanej przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą – Biegu Po Oddech – akcji mającej na celu zwrócenie uwagi na problematykę mukowiscydozy oraz pomoc chorym. Nasza współpraca trwa już od kilku lat, a kiedy nie pracujemy nad formą przed udziałem w Biegu, wspieramy Mukoludki dzięki zaangażowaniu naszych pracowników w wewnętrzne inicjatywy.

Przekazać czy nie przekazać – oto jest pytanie

Do paczek można przekazać wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej - nowe i używane, ale nie noszące śladów zużycia, czyli bez dziur, bez zmechaceń, bez plam - takie, które sami moglibyśmy jeszcze założyć, czyli:

ubrania – np. bluzki, spodnie, dresy, sukienki, krawaty, itp.,

buty – połączone w pary, czyste, niezniszczone, nie posiadające znacznych śladów zużycia;

torebki – kompletne, bez zewnętrznych zniszczeń i braków;

biżuteria – pierścionki, spinki, bransoletki, naszyjniki itp.

Po więcej informacji zajrzyj do sekcji Pomoc. Znajdziesz tam wskazówki dotyczące selekcji ubrań czy przekazania paczek i dowiesz się dlaczego 1kg=1 zł.


Santander Consumer Bank – bank od kredytów, jest jednym z liderów rynku consumer finance w Polsce. Oferuje klientom szeroki zakres produktów obejmujący kredyty gotówkowe, kredyty na nowe i używane samochody, kredyty ratalne, karty kredytowe oraz lokaty. Produkty dystrybuowane są online oraz poprzez sieć oddziałów, salony i komisy samochodowe, sklepy i punkty usługowe.

Więcej na www.santanderconsumer.pl