by zawody były bardziej kolorowe

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja ALPICLUB
Data zakończenia:
20.06.2021
Warszawa

zbieramy na wyprodukowanie własnych płacht na bramki gigantowe oraz na koszulki startowe

Fundacja Alpi Club, to organizacja, która działa od 2018 roku jednak swoje początki miała dużo wcześniej. Celem Fundacji jest:  wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej, w szczególności sportów: narciarstwa zjazdowego i snowboardu, jazdy na rolkach i inline alpine, jazdy na rowerach grawitacyjnych, jazdy konnej. Działalność na rzecz dzieci, młodzieży także osób starszych i niepełnosprawnych, w tym organizacja ich wypoczynku. Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym oraz działalność na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami. Fundacja ma na cleu promocje zdrowego i ekologicznego stylu życia.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do współpracy i wsparcia o kontakt z Nami. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli pomożesz nam w formie darowizny, sprzętu, odrobiny własnego czasu lub nawet dobrym słowem i pozytywną opinią o naszym działaniu. 

 

W obecnej kampani zbieramy na bardziej "nasze" płachty na bramki giganta. Chcemy też wyprodukować koszulki/numery startowe które będziemy mogli używać podczas organizacji zawodów