Brakuje nam karmy! Proszę, błagam o pomoc!

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Azylu Koci Świat
Data zakończenia:
30.06.2020
Nasielsk

Nie moglibyśmy pomagać, gdyby nie Wasze wsparcie. Bez tego nawet nasze najszczersze chęci i miejsce, które mamy, byłyby nic niewarte. Działamy tylko dzięki Wam, drodzy Darczyńcy. Błagamy więc Was o najmniejsze wpłaty, po 5 zł. Żeby zapełnić worek karmy!

Mimo że jesteśmy Fundacją kocią, z biegiem czasu musieliśmy także zacząć pomagać bezdomnym psiakom. Problem bezdomności w okolicy naszej siedziby jest ogromny, większy niż nasze możliwości. Jeżdżąc za sprawunkami nie da się przejść obojetnie obok psiaków, które błagają o pomoc.

Nie da się ignorować ludzi, proszących o pomoc dla zwierząt. Choć nie zawsze jesteśmy w stanie pomóc, robimy tyle, ile dajemy radę. Ale to nadal kropla w morzu... Obecnie mamy pod opieką ponad 30 psiaków.

Nie moglibyśmy pomagać, gdyby nie Wasze wsparcie. Bez tego nawet nasze najszczersze chęci i miejsce, które mamy, byłyby nic niewarte. Działamy tylko dzięki Wam, drodzy Darczyńcy. Błagamy więc Was o najmniejsze wpłaty, po 5 zł. Żeby zapełnić worek karmy! Tylko działając razem, możemy pomóc tym bezbronnym przyjaciołom. Miesięcznie zużywamy około 240 kg karmy. Dzięki zbiórkom mamy zapas karmy, ale takiej "sieciówkowej" - najniższej jakości. Zagłusza ona głód i pozwala przeżyć kolejny dzień bez burczenia brzucha. Niestety, jest to karma jedynie na oszukanie głodu. Jeśli chcemy, aby nasze psiaki były zdrowe i miały piękną sierść, potrzebują karmy, w której składzie jest dużo mięska. Jedzą wtedy dużo chętniej!  To ogromna ilość jedzenia, ale gdyby udało nam się uzbierać na 6 dużych worków, to już byłoby dużo lepiej. My moglibyśmy cały miesiąc spać spokojnie, nie martwiąc się o zdrowie naszych maluchów.