Pomoc w walce z SM dla Doroty Szyndler- Cembaluk

Prowadzona przez Organizację:
"SezaM" Śląskie Stowarzyszenie Chorych na SM
Data zakończenia:
15.01.2020
Gliwice

Jednym z największych problemów osób chorych na SM w Polsce jest brak dostępu do rehabilitacji oraz turnusów w ramach ubezpieczenia. Z 50 000 chorych tylko 4% z nich korzysta. Dlatego chcemy się zwrócić do wszystkich z prośbą o pomoc dla pani Doroty. Niech Wasze ubrania pomogą jej w codziennym funkcjonowaniu.

50 000 osób w Polsce cierpi na SM. Jedną z nich jest Dorota Szyndler- Cembaluk.

Jest ona podopieczną Śląskiego Stowarzyszenia Chorych na SM SEZAM, który to projekt koncentruje się na usługach zdrowotnych dla osób chorych na SM, poprzez zapewnienie skoordynowanych usług niedostępnych, bądź trudno dostępnych w NFZ, do których zalicza się diagnostykę, specjalistyczne konsultacje lekarskie, terapie i rehabilitację, zapewnienie dziennej opieki medycznej oraz wypożyczalni sprzętu.

Jednym z największych problemów osób chorych na SM w Polsce jest brak dostępu do rehabilitacji oraz turnusów w ramach ubezpieczenia. Z 50 000 chorych tylko 4% z nich korzysta.

Dlatego chcemy się zwrócić do wszystkich z prośbą o pomoc dla pani Doroty. Niech Wasze ubrania pomogą jej w codziennym funkcjonowaniu.

 

Fotografie pochodzą z fanpage organizacji i zostały wykonane przez R Hoscilo Photography.