Robimy porządki w szafie wraz z Glamoursy

Prowadzona przez Organizację:
OGÓLNOPOLSKA ORGANIZACJA KWIAT KOBIECOŚCI
Data zakończenia:
16.11.2022
WARSZAWA

Siła kobiet jest niezastąpiona. Siła jest kobietą. Wiemy to i wspieramy siebie nawzajem. W ramach akcji „Robimy porządki w szafie wraz z Glamoursy” w terminie 3.10-15.11.2022 zbieramy obuwie, ubrania i dodatki (w dobrym stanie) właśnie po to, by z pozyskanych środków wesprzeć inne kobiety. Dzięki tej akcji chcemy dofinansować organizację Kwiat Kobiecości, która działa na rzecz kobiet chorych na raka szyjki macicy.

Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości powstała w 2007 roku z inicjatywy Idy Karpińskiej i kobiet, które tak jak ona, walczyły i wygrały walkę z rakiem szyjki macicy.

Organizacja promuje profilaktykę i edukację zdrowotną, dostęp do informacji oraz zmianę świadomości w podejściu do zdrowia, nie tylko ze strony samych kobiet, ale również i mężczyzn. Kwiat Kobiecości chce przełamać tabu, jakim jest mówienie o chorobach nowotworowych narządów rodnych kobiet. Dąży do tego, aby jak najwięcej mówiło się i pisało o zagrożeniach związanych z rakiem. Dzisiaj organizacja ma swoje „kwiatowe emisariuszki” w całej Polsce, prowadzi liczne akcje informacyjno-edukacyjne oraz ogólnopolskie kampanie społeczne. Kwiat Kobiecości otworzył się również na mężczyzn.

 

W 2020 r. Organizacja Kwiat Kobiecości ruszyła z projektem BadaBus – czyli profesjonalnym, w pełni wyposażonym i innowacyjnym gabinetem medycznym „na kółkach”. Powstał on z potrzeby serca, w odpowiedzi na problem zachorowalności i umieralności na nowotwory narządów płciowych. Daje on dostęp do badań profilaktycznych tysiącom kobiet i mężczyzn w całej Polsce. Umożliwia szybką diagnostykę w kierunku raka szyjki macicy, raka jajnika i raka prostaty. BadaBus dojedzie wszędzie tam, gdzie jest potrzebny.

 

Akcja "Robimy porządki w szafie wraz z Glamoursy" jest wsparciem profilaktycznych działań Kwiatu Kobiecości.

Wiemy, jak ważne jest zdrowie i walka o nie.

Wiemy, jak istotne jest badanie się i profilaktyka.

Chcemy wspierać i edukować kobiety w całym kraju.

Bo nigdy nie jest na to za późno...

 

Obuwie i odzież dowolnej marki w dobrym stanie możesz przynieść do naszego showroomu przy ulicy Mokotowskiej 51/53 w Warszawie i zostawić w miejscu wskazanym przez nas.

Możesz również wziąć udział w zbiórce, zamawiając bezpłatnego kuriera, który odbierze przygotowaną przez Ciebie paczkę z ubraniami do oddania. W tym celu wystarczy założyć konto w serwisie ubraniadooddania.pl i postępować zgodnie z instrukcjami na stronie, wybierając kampanię „Robimy porządki w szafie wraz z Glamoursy”.

 

Zebraną przez nas odzież przekażemy marce Ubrania Do Oddania, która wprowadzi ją ponownie do drugiego obiegu, a za każde 5 kilogramów marka Ubrania do Oddania przekaże 5 złotych dla Kwiatu Kobiecości, wspierając jej działania.

 

Pomóżmy razem!

Mamy na to plan!

 

Każde 5kg oddane do nas, nie tylko wesprze działania Kwiatu Kobiecości, ale również otrzymasz od nas voucher na 39 złotych na następne zakupy w Glamoursy. Jeśli przyniesiesz nam 6-9kg, podarujemy Ci voucher o wartości 59 złotych. Natomiast jeśli uda Ci się zebrać powyżej 10kg ubrań do oddania, będziesz mogła wykorzystać aż 100 złotych w naszym sklepie.

 

Działamy razem.

Zyskujemy razem.

 

Przyłącz się do naszej akcji i wesprzyj inne polskie kobiety!

Bo kobieta jest siłą!