Pomaganie przez Oddawanie - BOŚ wspiera zwierzęta!

Kampania CSR
Data zakończenia:
01.12.2021
Puszcza Mariańska

Wartościowa Jesień w banku trwa w najlepsze! Działając w zgodzie z naszymi wartościami firmowymi możemy wspólnie zrobić wiele dobrego dla zwierząt i środowiska. Zapraszamy Was do zbiórki używanej odzieży!

Z każdego kilograma odzieży zebranej w ramach naszej akcji 1 złotówka zostanie przekazana na rzecz schroniska dla zwierząt w Korabiewicach. Dodatkowo mamy szanse dać drugie życie ubraniom, które nam nie są już potrzebne.

Jak dołączyć do akcji?

  • Przynieście do biura nieużywane ubrania, buty, torby i dodatki. Wszystkie rzeczy muszą być czyste, niezniszczone i kompletne - dokładnie takie, jakie sami chcielibyście nosić! Spakujcie je w duży karton. Gotowa paczka musi spełniać kryteria wagowe i wymiarowe:
  • waga od 10 do 30 kg
  • suma wszystkich trzech wymiarów kartonu nie może przekraczać 180 cm, a najdłuższy bok może mieć maksymalnie 80 cm. Jeśli masz wątpliwości, zajrzyj tutaj.

Zbiórka odzieży będzie trwała do 26 listopada 2021. 

Kartony zapakowane? Wystarczy zamówić kuriera!

  • To wszystko! Teraz pozostaje czekać na kuriera i cieszyć się odzyskanym miejscem w szafie! Ubrania zyskają drugie, zielone życie a podopieczni schroniska w Korabiewicach szansę na lepsze życie!

Dla kogo prowadzimy zbiórkę?

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva! Oddział Korabiewice pomaga bezdomnym zwierzętom. Schronisko zostało zarekomendowane przez Fundację BOŚ do współpracy, już wcześniej nasi bankowi wolontariusze wspierali jego działalność. Więcej o schronisku  przeczytasz na stronie fundacji. Fundacja Viva! zajmuje się walką o poprawienie losu zwierząt. Reaguje w przypadkach znęcania się nad zwierzętami oraz prowadzi kampanie i akcje informacyjne propagujące etyczne traktowanie zwierząt. Zachęca też do adopcji zwierząt ze schronisk.

Zapraszamy wszystkich pracowników i pracownice Banku Ochrony Środowiska z całej Polski do udziału w akcji!