Jak pomagamy?

Umożliwiamy Organizacjom charytatywnym i ich Podopiecznym gromadzić środki pieniężne poprzez zamianę niepotrzebnych ubrań przekazywanych przez Darczyńców w darowizny finansowe, które w całości przekazujemy na rzecz wspartych kampanii.

UbraniaDoOddania.pl to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o każdym z nas. Spośród wszystkich liczących się dla nas rzeczy, dwie są dla nas najważniejsze - pomaganie Potrzebującym i ekologia. Stworzyliśmy system, który skutecznie i transparentne łączy ze sobą te dwa elementy i pozwala na odkrywanie "Radości pomagania". Dlatego portal UbraniaDoOddania.pl powstał z myślą o Organizacjach charytatywnych i ich Podopiecznych, ale również o osobach, które kilka razy w ciągu roku zastanawiają się jak w rozsądny sposób zutylizować zalegające czy niepotrzebne ubrania i akcesoria tekstylne. Portal UbraniaDoOddania.pl pomaga tym trzem grupom naszych Użytkowników i sprawia, że wszyscy odkrywają "Radość pomagania!".

Kroki przekazania ubrań

Zatem łączymy ze sobą Darczyńcę i Potrzebującego. Dajemy Wam szansę na wykorzystanie niepotrzebnych ubrań w bardzo racjonalny sposób! Akcje charytatywne prowadzone w portalu są w 100% wiarygodne i zostały założone przez zarejestrowane w portalu Organizacje. Każdy Darczyńca ma 100% gwarancję, iż przekazane przez niego kartony z ubraniami przyniosą realne wsparcie finansowe wybranemu przez niego Potrzebującemu.

I to co do grama!