FUNDACJA FORANI

KRS: 0000420954

WARSZAWA

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

508301144

info@fundacjaforani.org

Od 2012 roku Fundacja Forani pomaga osobom po wypadkach, ich dzieciom i bliskim znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Realizujemy strategię pomocy w obszarze: leczenia, rehabilitacji, wsparcia psychicznego, finansowego, prawnego, świadczeń społecznych, aktywizacji zawodowej oraz pomocy rzeczowej. W naszym działaniu kierujemy się 3 podstawowymi zasadami: indywidualnie, konkretnie i mądrze. W naszej działalności aktywizujemy osoby z niepełnosprawnościami. Przyłącz się i pomagaj razem z nami!

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Zostało 66 dni
Zebrano: 588,97 zł
Zostało 66 dni
10 000,00 zł

Osoby które zgłaszają się do Fundacji Forani potrzebują wsparcia psychicznego, rzeczowego oraz aktywizacyjnego. Dzięki Państwa pomocy wspólnie pomożemy mądrze i konkretnie osobom potrzebującym naszej pomocy! Z góry dziękujemy za okazanie serca i dołączenie do anielskiego grona Fundacji Forani!

Zakończone akcje charytatywne
Zostało -55 dni
10 000,00 zł

Od 2012 roku Fundacja Forani pomaga osobom po wypadkach, ich dzieciom i bliskim znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Realizujemy strategię pomocy w obszarze: leczenia, rehabilitacji, wsparcia psychicznego, finansowego, prawnego, świadczeń społecznych, aktywizacji zawodowej oraz pomocy rzeczowej. Nasza pomoc jest bezpłatna. Potrzebujemy wsparcia aby utrzymać bezpłatną ogólnopolską infolinię powypadkową. Przyłącz się i Razem z nami pomagaj osobom po nagłych zdarzeniach losowych! Z góry dziękujemy:)