Oddajemy Ubrania- Otwieramy seniorki na taneczne Wyzwania!

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Warta Uwagi
Data zakończenia:
01.01.2023
Lublin

Zachęcamy do oddawania ubrań które nie dają Wam już poczucia radości, albo spełniły swoje zadanie. Uwalniając miejsca w szafach dajecie sobie więcej wolności a Seniorki z naszego województwa lubelskiego będą miały możliwość nauki tańców latino przynajmniej raz w tygodniu przez okres minimum trzech miesięcy. Za kwotę 3 tysięcy złotych jest możliwe opłacenie trzymiesięcznego kursu tańca dla 10 Seniorek. Nie ma rzeczy niemożliwych, wierzymy w Was i Wasze serca otwarte na taką inicjatywę.

Fundację WARTA UWAGI założyłyśmy w lipcu tego roku z potrzeby serca, żeby zaopiekować się kobietami wspierając je w rozwoju m.in. poprzez wdrażanie i prowadzenie projektów warsztatowych i edukacyjnych.

Każdy człowiek, każda kobieta ma prawo do wykorzystania własnego potencjału, możliwości, realizacji pragnień, marzeń, po to, by być spełnionym i szczęśliwym, ale też po to, żeby być pomocą i wsparciem dla innych. Jesteśmy jednością psycho-fizyczno-duchową i tylko zadbanie o każdą z tych sfer zapewnić może zdrowie, komfort życia, równowagę, poczucie szczęścia i spełnienia.

Wiemy z własnego doświadczenia co może zdziałać taniec, jak potrafi otworzyć serca i duszę. Taniec niesie energię, poprawia sprawność psychomotoryczną a przede wszystkim otwiera na innych ludzi, dodaje odwagi i pewności siebie. Nasze seniorki marzą o nauczeniu się bachaty czy salsy w grupie do której mają zaufanie i z którą czują się dobrze. Taniec wyzwala z wielu blokad …nie tylko fizycznychJ. Nasze seniorki nie mogą pozwolić sobie same na realizację tego marzenia a my-kobiety z Fundacji WARTA UWAGI nie możemy przejść obojętnie obok tego pragnienia