Zbiórki CSR firmowe, szkolne i inne wieloosobowe należy zgłosić przed ich zainicjowaniem pod adresem admin@ubraniadooddania.pl

Fundacja One Day

KRS: 0000530905

Warszawa

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

500162922

fundacja@oneday.com.pl

One Day to Ogólnopolska całoroczna akcja dla dzieci z domów dziecka i placówek opiekuńczych W ramach akcji zbieramy i przekazujemy wymarzone prezenty dla ponad 800 z domów dziecka z całej Polski oraz organizujemy finałową imprezę gwiazdkową w Politechnice Warszawskiej oraz przez cały rok wspieramy młodzież która się usamodzielnia poprzez szkolenia, warsztaty , coaching, testy predyspozycji zawodowych oraz pomoc w znalezieniu pracy.

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 364455 dni
10 000,00 zł

One Day to Ogólnopolska akcja dla dzieci z domów dziecka i placówek opiekuńczych. W ramach akcji zbieramy i przekazujemy wymarzone prezenty dla dzieci z 40 Placówek opiekuńczo- wychowawczych, domów dziecka z całej Polski oraz organizujemy finałową imprezę gwiazdkową w Warszawie, pełną niespodzianek, koncertów i animacji połączoną z wręczaniem prezentów przez Mikołaja w GRUDNIU .

Zakończone akcje charytatywne
Card fundacja one day
Zostało -301 dni
50 000,00 zł

"Czasem wiele lat nie zmienia nic, a jeden dzień może zmienić wszystko" - 5 Finał ONE DAY dla 800 dzieci z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych w Politechnice Warszawskiej! ZBIERAMY NA AUTOKARY KTÓRE PRZEWIOZĄ DZIECI Z DOMÓW DZIECKA NA AKCJĘ GWIAZDKOWĄ W POLITECHNICE WARSZAWSKIEJ!