Zbiórki CSR firmowe, szkolne i inne wieloosobowe należy zgłosić przed ich zainicjowaniem pod adresem admin@ubraniadooddania.pl

Statutory campaign image ar

Animal Rescue Polska

KRS: 0000543263

Konstancin-Jeziorna

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

223506691

pomagam@animalrescue.pl

Fundacja Animal Rescue Polska jest społeczną odpowiedzią na sytuację w Polsce, poziom edukacji i podejście Państwa do ekologii i sozologii. Podstawowym celem Fundacji jest szeroko pojęta pomoc i działania na rzecz poprawy dobrostanu zwierząt domowych, gospodarskich i dziko żyjących. Działalność organizacji skupia się na edukacji, integracji środowisk, przeciwdziałaniu w sytuacjach kryzysowych oraz na rozwoju i poprawie infrastruktury, mających wpływ na jakość życia zwierząt i ludzi.

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Card ar 2018 kampanienaportalu ubraniadooddania sorz samochod v1
Zostało 12 dni
Zebrano: 461,60 zł
Zostało 12 dni
180 000,00 zł

W tej kampanii chcemy zamienić kilogramy niepotrzebnych ubrań na nowy samochód interwencyjny dla Służby Ochrony i Ratownictwa Zwierząt! Brzmi świetnie, bo to świetna sprawa zamienić coś co zalega na coś co jest niezbędne i może ratować życie.

Statutory campaign image ar
Zebrano: 191,44 zł
Zostało 364474 dni
10 000,00 zł

Dlaczego właśnie zwierzęta? Bo są bezbronne, a człowiek czasem potrafi być tak okrutny... Cierpią w milczeniu, nie potrafią krzyczeć, domagać się swoich praw. Kiedyś człowiek w swej pysze, chcąc panować nad wszystkim, udomowił zwierzęta. Powinien być więc za nie odpowiedzialny, a w podzięce że nam pomagają, bronią, dają pożywienie - traktować je z szacunkiem i chronić.