Stowarzyszenie Roztoczańska Konna Straż Ochrony Przyrody im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich

KRS: 0000128910

Lublin

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

512026874

diana.kwiatkowska98@wp.pl

Roztoczańska Konna Straż Ochrony Przyrody i Akademicki Klub Jeździecki, to nierozłączna całość. Jesteśmy studentami z lubelskich uczelni, których wspólna pasja pozwoliła przetrwać nam, jako organizacji ponad 50 lat. Latem poświęcamy się patrolom konnym i pieszym obszaru Roztoczańskiego Parku Narodowego, a w okresie poza wakacyjnym zarażamy miłością do koni, jazdy konnej i tradycji Akademickiego Klubu Jeździeckiego poprzez prowadzenie kursów.

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Zebrano: 147,28 zł
Zostało 364797 dni
10 000,00 zł

Roztoczańska Konna Straż Ochrony Przyrody i Akademicki Klub Jeździecki, to nierozłączna całość, która w całości jest wolontariatem. Jesteśmy studentami z lubelskich uczelni, których wspólna pasja pozwoliła przetrwać nam, jako organizacji ponad 50 lat. Latem poświęcamy się patrolom konnym i pieszym obszaru Roztoczańskiego Parku Narodowego, a w okresie poza wakacyjnym zarażamy miłością do koni, jazdy konnej i tradycji Akademickiego Klubu Jeździeckiego poprzez prowadzenie kursów. Pieniądze z kursów trafiają na utrzymanie naszego stada.

Zakończone akcje charytatywne
Zostało -4 dni
2 000,00 zł

Przyłącz się do naszej akcji i zbieraj z nami środki które wesprą działalność Roztoczańskiej Konnej Straży Ochrony Przyrody.