Fundacja Kapitan Światełko

KRS: 0000493450

Zabrze

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

506300176

j.kajdaniuk@kapitanswiatelko.pl

Fundacja Kapitan Światełko to organizator trzech dużych projektów - kampanii Movember Polska walczącej z nowotworami jąder i prostaty, akcji Na Psa Urok, w trakcie której fotografujemy bezdomne zwierzęta w schroniskach aby zapewnić im lepsze szanse na adopcję oraz kanału KOTerapia, gdzie tłumaczymy, jak świat postrzegają koty.

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 364331 dni
10 000,00 zł

Fundacja Kapitan Światełko od 2014 realizuje szereg fantastycznych projektów na terenie całej Polski. Jesteśmy odpowiedzialni za najbardziej stylową kampanię roku, czyli akcję Movember Polska, w trakcie której walczymy z nowotworami jąder i prostaty. Prowadzimy takie projekty Na Psa Urok, Koterapia i Liga Bohaterów. Wybierając nas jako organizację, której oddajesz ciuchy wspierasz wielokrotnie nagradzane projekty - więcej na www.kapitanswiatelko.pl

Zakończone akcje charytatywne
Zostało -266 dni
5 000,00 zł

KOTerapia to kanał na YouTube oraz grupa dla miłośników i właścicieli kotów. Uczymy się nawzajem, jak ułożyć sobie życie z kotem, jak go zrozumieć, jak wykorzystać do działań terapeutycznych by pomagać zarówno ludziom, jak i innym kotom.