Fundacja Ekomini

KRS: 0000506591

Myślenice

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

608572915

anna.sroka@ekomini.pl

Fundacja Ekomini zajmuje się edukacją z zakresu przedsiębiorczości, ekonomi dla najmłodszych, zrównoważonego rozwoju oraz ekologii. Niezwykle istotne jest dla nas również przełamywanie barier międzypokoleniowych i tworzenie zdrowych relacji na linii dziecko – dorosły. Na przestrzeni naszej działalności wykazaliśmy się już zaangażowaniem w rozwój dzieci i starannym odpowiadaniem na potrzeby naszej społeczności. Projekty, które mamy na swoim koncie to www.smartstart.pl, Akademia Ekomini oraz EKO AID.

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Zebrano: 99,54 zł
Zostało 363726 dni
10 000,00 zł

Fundacja Ekomini zajmuje się szeroko pojętą edukacją z zakresu przedsiębiorczości, ekonomi dla najmłodszych, zrównoważonego rozwoju oraz ekologii. Promujemy i wspieramy projekty odpowiedzialne społecznie.

Zakończone akcje charytatywne
Zostało -50 dni
2 000,00 zł

Fundacja EKOMINI na co dzień zwiększa świadomość dzieci oraz edukuje w zakresie gospodarowania i recyklingu pozostałości tekstylnych oraz odzieży. Ich misją jest prezentacja rozwiązań, które sprawiają, że stajemy się bardziej świadomi w podejmowaniu decyzji zakupowych. Promują kreatywność i przedsiębiorczość, które pozwalają na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań.