Fundacja Ekomini

KRS: 0000506591

Myślenice

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

608572915

anna.sroka@ekomini.pl

Fundacja Ekomini zajmuje się edukacją z zakresu przedsiębiorczości, ekonomi dla najmłodszych, zrównoważonego rozwoju oraz ekologii. Niezwykle istotne jest dla nas również przełamywanie barier międzypokoleniowych i tworzenie zdrowych relacji na linii dziecko – dorosły. Na przestrzeni naszej działalności wykazaliśmy się już zaangażowaniem w rozwój dzieci i starannym odpowiadaniem na potrzeby naszej społeczności. Projekty, które mamy na swoim koncie to www.smartstart.pl, Akademia Ekomini oraz EKO AID.

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Zostało 3 dni
Zebrano: 333,70 zł
Zostało 3 dni
2 000,00 zł

Fundacja EKOMINI na co dzień zwiększa świadomość dzieci oraz edukuje w zakresie gospodarowania i recyklingu pozostałości tekstylnych oraz odzieży. Ich misją jest prezentacja rozwiązań, które sprawiają, że stajemy się bardziej świadomi w podejmowaniu decyzji zakupowych. Promują kreatywność i przedsiębiorczość, które pozwalają na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań.

Zebrano: 99,54 zł
Zostało 364023 dni
10 000,00 zł

Fundacja Ekomini zajmuje się szeroko pojętą edukacją z zakresu przedsiębiorczości, ekonomi dla najmłodszych, zrównoważonego rozwoju oraz ekologii. Promujemy i wspieramy projekty odpowiedzialne społecznie.

Zakończone akcje charytatywne
Zostało -27 dni
2 000,00 zł

Posprzątaj swoją szafę i ufunduj warsztaty z recyklingu dla najmłodszych. Przyłącz się do akcji na ratunek planecie by zachować ją dla kolejnych pokoleń. Oszczędności to nie tylko finanse – to również umiejętność ratowania przedmiotów nas otaczających, tak aby dać im drugie a nawet trzecie życie. Angażując dzieci w prace manualne i praktyczne uczymy je gospodarowania odpadami, recyklingu i rezygnacji z nadmiernego konsumpcjonizmu. Fundacja Ekomini przeprowadzi z zebranych pieniędzy warsztaty w przedszkolach i szkołach podstawowych.