Zbiórki CSR firmowe, szkolne i inne wieloosobowe należy zgłosić przed ich zainicjowaniem pod adresem admin@ubraniadooddania.pl

Statutory campaign image logonowe

Fundacja Ochrony Zwierząt "Chata Zwierzaka"

KRS: 0000446676

Warszawa

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

510467810

ikantorowicz@chatazwierzaka.org.pl

Fundacja „Chata Zwierzaka” jest domowym miejscem opieki dla starych i schorowanych psów i kotów. W „Chacie Zwierzaka” wszystkie zwierzęta żyją w domu – nie ma krat, betonu, boksów. Psy oraz koty żyją razem, w zgodzie, traktując Chatę jako swój dom. Fundacja „Chata Zwierzaka” zajmuje się zwierzętami starszymi i schorowanymi, które straciły dom z powodu śmierci ich właścicieli (najczęściej również osób starszych), starszymi ze schronisk, szczególnie tymi, które nie potrafią sobie poradzić wśród boksów i krat.

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Card doubraniadooddania
Zostało 13 dni
Zebrano: 930,18 zł
Zostało 13 dni
1 500,00 zł

Utrzymanie czystości w Chacie kosztuje nie tylko niemało energii, ale przede wszystkim niemało pieniędzy...

Statutory campaign image logonowe
Zebrano: 85,31 zł
Zostało 364539 dni
10 000,00 zł

Fundacja „Chata Zwierzaka” jest domowym miejscem opieki dla starych i schorowanych psów i kotów. W „Chacie Zwierzaka” wszystkie zwierzęta żyją w domu – nie ma krat, betonu, boksów. Psy i koty żyją razem, w zgodzie, traktując Chatę jako swój dom. Fundacja „Chata Zwierzaka” zajmuje się zwierzętami starszymi i schorowanymi, przede wszystkim tymi, które straciły dom z powodu śmierci ich właścicieli (najczęściej również osób starszych), a także starszymi ze schronisk, które nie potrafią sobie poradzić wśród boksów i krat.