Ubrania pełne mocy

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Urban Forms
Kampania CSR
Data zakończenia:
31.12.2021
Katowice

Ubrania mają moc! Sprawdź jak wielką!

Razem z nami dołącz do walki o bardziej zieloną planetę oraz świadome kupowanie i pomóż stworzyć EKO-MURAL w Katowicach!

Za każdy kilogram ubrań na konto zbiórki eko-muralu w Katowicach trafi 1 zł.

Im więcej środków, tym większy mural! Przewietrzmy swoje szafy i zróbmy z tego dobry użytek!

Co zrobić z ubraniami, których już nie nosisz?

Mamy rozwiązanie. Wybierz ubrania w dobrym stanie, których nie nosisz. Zapakuj w kartonowe pudełko. Pamiętaj, że musi ich być min. 10 kg. Zarejestruj się na stronie ubraniadooddania.pl, wybierz naszą kampanie „Ubrania pełne mocy” i zamów kuriera, zupełnie za darmo!

Jakie rzeczy możesz oddać?

Czyste i niezniszczone! Ubrania, sparowane buty, torebki, akcesoria.

Mniej znaczy więcej! Mniej ubrań na dnie szafy, a więcej dobra dla świata, więcej świadomych wyborów i więcej dobra dla innych.

Każdy kilogram ubrań zostanie przeliczony na złotówkę, a zebrane środki zostaną wykorzystane do stworzenia eko-muralu w Katowicach. Zbiórka trwa do końca 2021 roku.

 

Dodatkowo od 24 do 29 maja w Galerii Katowickiej możecie oddać swoje ubrania w Punkcie Obsługi Akcji, który działa od godziny 12.00 do 19.00 i zlokalizowany jest na pasażu na poziomie 0. Możecie przynieść ubrania w swoich opakowaniach bądź pobrać karton, który również dostępny jest w Punkcie Obsługi Akcji. Za min. 10 kg ubrań, których już nie nosicie możecie odebrać kartę podarunkową o wartości 50zł do Galerii Katowickiej i cieszyć się świadomymi zakupami.

Daj nam znać, że jesteś z nami – oznacz nas hashtagiem #ubraniapełnemocy. Dzieląc się swoimi zdjęciami, relacjami w social mediach w prosty sposób zachęcasz innych do działania! Niech dobry przekaz idzie w świat!