Ubrań Paka dla Kociaka - wesprzyj remont azylu dla kotów z Witniczki!

Prowadzona przez Organizację:
Stowarzyszenie Ochrony Natury i Krajobrazu
Data zakończenia:
30.09.2021
Chojna

Ubrań paka dla Kociaka - dołącz do zbiórki ubrań i wesprzyj remont kociego azylu Stowarzyszenia Ochrony Natury i Krajobrazu w Witniczce!

Zalegają Wam ubrania w szafie? Nie wyrzucajcie ich, niech otrzymają drugie życie! Możecie przekazać swoją zbędną odzież (minimum 10 kg) i wesprzeć naszą akcję Ubrań Paka dla Kociaka, której celem jest zebranie środków na remont dobudowanej części azylu dla bezdomnych kotów. Kotów z roku na rok przybywa, więc musimy się powiększyć, aby zapewnić naszym podopiecznym godne warunki. Od kilku lat mamy dobudowane pomieszczenie, ale przy tak dużej liczbie kotów, jaką się opiekujemy (a mamy ich pod opieką prawie 100!), wszelkie remonty schodziły na drugi, a nawet trzeci plan. Nie możemy tego jednak przekładać w nieskończoność. Mamy marzenie, aby jeszcze w tym roku rozpocząć prace budowlane. Dzięki Waszemu wsparciu, będziemy mogli to marzenie spełnić i nieść im pomoc. Razem z nami możecie zbudować piekną kocią przystań! 

 

Co zbieramy?

Do paczek (minimum 10 kg) można przekazywać nowe i używane elementy garderoby, ale nie noszące śladów zużycia, bez plam, bez dziur, bez zmechaceń - takie, jakie sami chcielibyście ubrać. Przyjmujemy ubrania, buty, torebki, biżuterię - niezniszczone, kompletne, czyste.

 

Jak przekazać paczkę?

Wystarczy uzbierać mimimum 10 kg ubrań, spakować je do kartonu, w formularzu podać liczbę kartonów, adres oraz dogodny termin odbioru. Kurier bezpłatnie odbierze od Was paczkę, a darowizna trafi na konto naszego Stowarzyszenia! 

Powiedzcie o tej akcji rodzinie i znajomym, możecie stworzyć sąsiedzkie i rodzinne zbiórki!