Zbiórka Wroclavii i Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci
Data zakończenia:
25.06.2021
Wrocław

Dołącz do charytatywnej zbiórki odzieży Wroclavii, na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, która wspiera nieuleczalnie chore dzieci i ich rodziców na całym Dolnym Śląsku. Zadbaj o recykling w modzie, bądź eko i wspieraj szczytny cel!

Co zbieramy?

  • Elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej - nowe i używane, ale nie noszące śladów zużycia - czyli bez dziur, zmechaceń, czy plam. Takie, które można jeszcze założyć.
  • Buty połączone w pary - czyste, kompletne, niezniszczone, nie posiadające znacznych śladów zużycia 
  • Torebki - kompletne, bez zewnętrznych zniszczeń i braków
  • Biżuterię

Jak przekazać ubrania?

  • Jeśli jesteś z Wrocławia, przynieś swoje rzeczy do Centrum Handlowego Wroclavia i zostaw je w punkcie zbiórki – znajduje się on na poziomie 0, obok Recepcji Centrum. Punkt działa do 19 czerwca w godzinach otwarcia centrum: 9:00 – 21:00. Za każdy kilogram ubrań przekazany w zbiórce na terenie Wroclavii, nie tylko darowizna (1 zł/1 kg) od Ubrania do Oddania trafi do Hospicjum. Dodatkową złotówkę za każdy kilogram odzieży przekaże Wroclavia - do maksymalnej kwoty 5000 zł. Aby tak się stało musimy uzbierać 5 ton ubrań. Wierzymy, że uda nam się to z Twoją pomocą!
  • Jeśli mieszkasz w innych rejonach Polski, zbierz minimum 10 kg ubrań, spakuj je do paczki, w formularzu podaj liczbę kartonów, adres i dogodny termin odbioru. Bezpłatny kurier przyjedzie pod wskazane miejsce i odbierze paczkę, a darowizna trafi do Wrocławskiego Hospicjum Dla Dzieci.

Pochwal się swoją paczką!

Zamieść zdjęcie, film albo relację z hashtagiem #WroclawNieMarnuje #Wroclavia

Szczegóły i regulamin akcji na stronie wroclavia.pl