Przewietrz szafę z Uni-logistics

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Rodzinny Gdańsk
Kampania CSR
Data zakończenia:
16.08.2021
Gdańsk

Czy wiesz, że produkcja odzieży i obuwia odpowiada za 10% całej emisji gazów cieplarnianych na świecie i jest to więcej niż emisja pochodząca z przelotów międzynarodowych i żeglugi morskiej łącznie?

Przewietrz szafę na wakacje dla dzieci i wesprzyj Fundację Rodzinny Gdańsk!

Każdy kilogram odzieży przeznaczonej na zbiórkę wart jest 1 zł. Każda złotówka trafi na konto Fundacji i umożliwi pokrycie kosztów związanych z realizacją dwutygodniowego wyjazdu wakacyjnego Wychowanków Domu Dzieci w Rumii.

Beztroski odpoczynek, wspaniała zabawa i nabycie nowych umiejętności, będzie możliwa dzięki Twojemu wsparciu.

Krótka instrukcja zbiórki

  • Przygotujcie kartony, których rozmiar zbliżony jest do wielkości walizki podręcznej. Jeżeli Twoje pudełko jest większe to pamiętaj, że maksymalne rozmiary, które są akceptowane to takie, w których suma wszystkich trzech wymiarów nie przekracza 180 cm, a najdłuższy bok ma maksymalnie 80 cm. Jeżeli nie posiadasz kartonu, to z łatwością otrzymasz duży karton np. w aptece, bądź sklepie spożywczym.

  • Przygotowane rzeczy poskładaj i ciasno umieść w kartonie. Waga kartonu powinna mieścić się w przedziale 10-30 kg, a przekazywane rzeczy muszą być zgodne ze specyfikacją

Do kartonu możesz włożyć: 

1. Elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej 

- nowe i używane, ale nie noszące śladów zużycia czyli: bez dziur, bez zmechaceń, bez plam, czyste, kompletne, niezniszczone

2. Buty połączone w pary

- czyste, kompletne, niezniszczone, nie posiadające znacznych śladów zużycia  

3. Torebki

- kompletne, bez zewnętrznych zniszczeń i braków

4. Biżuterię

 

Jak przekazać ubrania?

Wystarczy uzbierać min. 10 kg ubrań, spakować je do paczki, w formularzu podać liczbę kartonów, adres i dogodny termin odbioru. Bezpłatny kurier przyjedzie pod wskazane miejsce, a darowizna trafi na konto zbiórki na rzecz Fundacji Rodzinny Gdańsk.

 

Dołącz do nas!

Pozbądź się niepotrzebnych ubrań i spełnij wakacyjne marzenia najmłodszych z Uni-logistics