T-Mobile na Dzień Ziemi

Prowadzona przez Organizację:
UNICEF Polska
Data zakończenia:
30.09.2021
Warszawa

W T-Mobile nie od dziś działamy na rzecz planety. Na co dzień pracujemy nad przyjaźniejszymi środowisku technologiami – teraz zapraszamy Was do kolejnej akcji, w którą zaangażować może się każdy! Zbierając niepotrzebne ubrania, możemy razem wspierać dobry klimat.

Wprowadzając do oferty używane telefony podczas akcji Smartfon Re:generacja daliśmy drugie życie technologii, minimalizując tym samym niepotrzebne zaśmiecanie Ziemi. Teraz przyszedł czas na... ubrania - bo każdy z nas ma w szafie rzeczy, które nie są już potrzebne. Te oczywiście nie uzupełniają naszego portfolio, ale przyczyniają się do minimalizacji odpadów, tworzenia gospodarki obiegu zamkniętego, a przy okazji pomocy finansowej dla UNICEF Polska

Aby wesprzeć środowisko wystarczy, że zrobicie w swoich szafach wiosenne porządki. Każdy z nas może spakować dowolne, czyste i niezniszczone elementy garderoby damskiej, męskeij i dziecięcej, a także buty i torebki. Pakujecie je w karton, wchodzicie w link naszej zbiórki, zamawiacie bezpłatnego kuriera i... to tyle!

Nie ponosicie żadnych kosztów, a zyskujecie przestrzeń w swoich domach. Nasza zbiórka rusza w Dniu Ziemi i potrwa 3 miesiące. Każdy kilogram ubrań to złotówka przekazana przez Ubrania do Oddania na rzecz UNICEF. Największą moc mamy działając wspólnie - dlatego wspieramy razem dobry klimat!