Jeśli jest Ci bliska Przyroda i Tradycja– wspomóż z Grupą ProService Finteco pracę Roztoczańskiej Konnej Straży Ochrony Przyrody

Data zakończenia:
16.06.2021
Lublin

Przyłącz się do naszej akcji i zbieraj z nami środki które wesprą działalność Roztoczańskiej Konnej Straży Ochrony Przyrody.

Roztoczańska Konna Straż Ochrony Przyrody im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich jest jedyną konną strażą ochrony przyrody w Polsce opartą w pełni na zasadzie wolontariatu. 

Straż od 30 lat współpracuje z Roztoczańskim Parkiem Narodowym. W ramach swojej działalności pomaga chronić dziedzictwo przyrodnicze naszego kraju, kultywuje tradycję przedwojennej kawalerii oraz uczestniczy i współorganizuje liczne rekonstrukcje historyczne, defilady oraz imprezy o charakterze patriotycznym.

Jak możesz pomóc?

Przy okazji wiosennych porządków przygotuj ubrania, których już nie nosisz i nie potrzebujesz, spakuj w karton i zamów bezpłatnego kuriera lub jeżeli jesteś pracownikiem ProService Finteco przynieś ubrania do siedziby firmy a my przekażemy je kurierowi.

Każde 10 kilogramów ubrań i rzeczy zgodnych ze specyfikacją to 10 złotych przekazanych w całości na konto bankowe Roztoczańskiej Konnej Straży Ochrony Przyrody!