Coś dobrego dla Palucha - warszawskie #MniejRzeczyWięcejDobroci

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Przyjaciele Palucha
Kampania CSR
Data zakończenia:
31.08.2021
Warszawa

Coś dobrego - zrób porządek w szafie i pomóż i pomóż bezdomniakom Schroniska Na Paluchu. Każdy kilogram ubrań to datek na wsparcie ciężko chorych psów i kotów, którymi opiekuje się fundacja Przyjaciele Palucha.

Zalegają Ci ubrania w domu? Zamiast wyrzucać, daj im drugie życie!

Z duchem #MniejRzeczyWięcejDobroci możesz przekazać swoją zbędną odzież (min. 10 kg) i wesprzeć fundację Przyjaciele Palucha. W ramach akcji „Coś dobrego” Urzędu m.st. Warszawy każdy 1 kg to 1 zł na zakup szpitalnego inkubatora dla małych zwierząt.


 

Oddaj bluzy, dresy, spodnie, buty, kapelusze, szaliki czy apaszki – nie ważny jest rozmiar – ważne, aby ciuchy były niezniszczone i czyste.

 

Co zbieramy?

 

Do paczek (min.10 kg) można przekazywać wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej - nowe i używane, ale nie noszące śladów zużycia, czyli bez dziur, bez zmechaceń, bez plam - takie, które sami moglibyśmy jeszcze założyć. Przyjmiemy:

  • ubrania – np. bluzki, spodnie, dresy, sukienki, krawaty, itp.,
  • buty – połączone w pary, czyste, niezniszczone, nie posiadające znacznych śladów zużycia;
  • torebki – kompletne, bez zewnętrznych zniszczeń i braków;
  • biżuteria – pierścionki, spinki, bransoletki, naszyjniki, itp.

 

 

Jak przekazać ubrania?

 

Wystarczy uzbierać min. 10 kg ubrań, spakować je do paczki, w fromularzu podać liczbę kartonów, adres i dogodny termin odbioru. Bezpłatny kurier przyjedzie pod wskazane miejsce, a darowizna trafi na konto fundacji Przyjaciele Palucha.

Zapytaj bliskich i przyjaciół, czy dołączą do akcji albo zorganizuj sąsiedzką zbiórkę! Zawieś plakat i zaangażuj lokalną społeczność – grafiki możesz pobrać na stronie:

https://ochotnicy.waw.pl/aktualnosci/625-cos-dobrego-dla-palucha-warszawska-zbiorka-ubran-mniejrzeczywiecejdobroci

 

Pochwal się swoją paczką!

 

Zamieść zdjęcie film albo relację z hashtagiem #MniejRzeczyWięcejDobroci i zarażaj dobrą energią! Masz wpływ na czystsze środowisko i lepsze warunki leczenia zwierzaków.