Razem dla Roberta

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Votum
Data zakończenia:
31.07.2021
Wrocław

Robert spotkał na swojej drodze przeszkodę, z którą nie jest w stanie poradzić sobie sam. Pęknięcie tętniaka oraz krwotok podpajęczynówkowy spowodowały ogromne zmiany w jego organizmie. Jedynie specjalistyczna, bardzo intensywna i niestety ogromnie kosztowna rehabilitacja jest w stanie dać mu szansę na powrót do normalnego życia.

Nadal zbieramy kilogramy ubrań - Razem dla Roberta!

Jedynie specjalistyczna, bardzo intensywna i niestety ogromnie kosztowna rehabilitacja jest w stanie dać mu szansę na powrót do normalnego życia.

Każdy kolejny dzień pokazuje, jak wielką pracę Robert wykonuje i jak wielka praca jeszcze przed nim. Tylko długotrwała i systematyczna rehabilitacja może dać Robertowi szansę na powrót do sprawności. Aby Robert mógł mieć w ogóle szansę na powrót do normalności, potrzebne są kolejne turnusy - najważniejszy jest pierwszy rok po pęknięciu tętniaka.

Jego zdrowie jest teraz w Twoich rękach!

Zastanawiając się nad wyrzuceniem niepotrzebnych ubrań, zdecyduj się na wsparcie Roberta. Każdy 1 kilogram jest naprawdę ważny i przybliża go do turnusu rehabilitacyjnego.

Bądź eko!

Skorzystanie z portalu to także krok w stronę ekologii! Zadbaj razem z nami o środowisko i wspieraj gospodarkę obiegu zamkniętego.


Aktualizacja

Monika Szwarc Data aktualizacji: 09.08.2021

Kontynuujemy! Nowa zbiórka pod linkiem: https://www.ubraniadooddania.pl/campaigns/1015