Zakup Serc na nakrętki

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Barwy Pomocy
Data zakończenia:
31.05.2021
Czernikowo

To co się marnuje i zanieczyszcza środowisko może uratować komuś życie i zdrowie. Dlatego naszym celem jest postawienie jak największej ilości serc na nakrętki. Działamy na bardzo dużym terenie, mamy wielu podopiecznych, którym są potrzebne środki finansowe. Zamiast wyrzucać ubrania można je zamienić na realną Pomoc.

Zostało zamontowane pierwsze serce ❤️ Fundacji Barwy Pomocy na terenie Gminy Obrowo. Zaznaczamy, że nie jest to ostatnie nasze serce, które zamierzamy postawić. Miejsce to również nie bez powodu zostało wybrane jako pierwsze. Od dłuższego czasu nasza fundacja współpracuje z wolontariuszami z Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą. Zorganizowaliśmy wiele wspólnych koncertów, zbiórek charytatywnych, dlatego też z niecierpliwością czekamy na poprawę sytuacji epidemiologicznej i kolejne spotkania. Dziękujemy Pani Dyrektor za wyrażenie zgody na umiejscowienie serca Fundacji Barwy Pomocy Zachęcamy do zbierania nakrętek uczniów szkoły, ale również mieszkańców Osieka nad Wisłą i sąsiednich miejscowości.

Pieniądze ze sprzedaży nakrętek przeznaczamy na cele charytatywne. W tym miejscu nasuwa nam się motto Jana Pawła II...człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest... nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi...