PIESKIE ŻYCIE

Prowadzona przez Organizację:
FUNDACJA TYMMMCZASY
Data zakończenia:
01.01.2022
WARSZAWA

WSPARCIE FUNDACJI W UTRZYMANIU I LECZENIU PSÓW

Pod naszą opiekę często trafiają psy, które trzeba najpierw podleczyć. Bardzo często psiaki muszą przejść proces odrobaczania i szczepienia, a często dochodzi do tego kastracja/sterylizacja. Niektóre potrafią spędzić nawet 2-3 miesięce na tyMMMczasie, zanim znajdą dom stały.

Każda wizyta u weta to kolejne koszty. Tabletki na odrobaczanie, zabezpieczenie na pchły i kleszcze, szczepienia, karma, podkłady, opłacenie zabiegów sterylizacji i kastacji. Worek bez dna...

Jeżeli w swojej szafie macie jakieś ciuchy, których już nie używacie, a nie są to zniszczone ubrania - to możecie pomóc podopiecznym Fundacji tyMMMczasy. Za każdy 1kg przekazanych ubrań, butów, czapek, torebek itp. nasi podopieczni otrzymują 1 zł.

POMAGANIE JEST PROSTE.

 


Aktualizacja

MONIKA ŻEWŁAKOW Data aktualizacji: 19.11.2021

Niestety odeszła od nas NIUNIA.Zmiany nowotworowe były już bardzo poważne. Od kilku dni nie wypróżniała się, karmiona była tylko kroplówką. Każda wizyta u weterynarza to była kolejna seria leków, ukłuć, a przede wszystkim stresu i cierpienia dla suczki. Kolejne testy i badania przyniosły jeszcze bardziej fatalne wieści Nie mieliśmy serca tego dalej kontynuować. Dziewczyna miała prawie 16 lat, z czego 2,5 przeżyła na naszym tymczasie.


MONIKA ŻEWŁAKOW Data aktualizacji: 02.04.2021

HURRA! LORD i TOPCIA po długim tyMMMczasie znaleźli swojego człowieka i zamieszkali we własnych domach. Teraz długodystancowcami stali się: AFONIA, MOLA, ABI. AFONIA Sunia właścicielska, która zasłużyła jedynie na miejsce na wycieraczce pod drzwiami swojego Pana nawet w największe mrozy. Została przez nas zabrana z Podlasia do Warszawy. Bardzo powoli zaczyna przekonywać się, że człowiek nie jest zły. MOLA Starsza sunia bardzo długo mieszkająca u osoby, która pomyliła zbieractwo z pomaganiem. Jest mocno lękowa i trochę agresywna. Mieszka w płatnym hoteliku. ABI Wystraszone psie dziecko. Nie dotykaj, nie podchodź. Po miesiącu pracy nie kłapie zębami, ale też jeszcze nie kocha człowieka. Przebywa w hoteliku z behawiorystą.