Usprawnienie treningów

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja ALPICLUB
Data zakończenia:
01.03.2021
Warszawa

Zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na zakup fotoceli w celu usprawnienia treningów, by mali sportowcy z Fundacji mogli być szybsi, sprawniejsi, by mogli lepiej dążyćdo osiągnięcia swojego celu

Fundacja Alpi Club, to organizacja, która działa od 2018 roku jednak swoje początki miała dużo wcześniej. Celem Fundacji jest:  wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej, w szczególności sportów: narciarstwa zjazdowego i snowboardu, jazdy na rolkach i inline alpine, jazdy na rowerach grawitacyjnych, jazdy konnej. Działalność na rzecz dzieci, młodzieży także osób starszych i niepełnosprawnych, w tym organizacja ich wypoczynku. Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym oraz działalność na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami. Fundacja ma na cleu promocje zdrowego i ekologicznego stylu życia.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do współpracy i wsparcia o kontakt z Nami. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli pomożesz nam w formie darowizny, sprzętu, odrobiny własnego czasu lub nawet dobrym słowem i pozytywną opinią o naszym działaniu.