Akcja rehabilitacja - pomoc Arkowi

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Votum
Data zakończenia:
06.10.2021
Wrocław

Turnus rehabilitacyjny dla Arka Turka

Doznany  uraz czaszkowo-mózgowy zabrał ruch, mowę, czucie, wzrok..., zostawiając bijące serce. Stan Arka poprawia się tylko dzięki rehabilitacji. A widoczne postępy są tym, czego Arek potrzebuje.  Teraz próbujemy przywrócić mu nie tylko zdrowie, ale też wiarę w dobro, w świat, w ludzi. Wiarę, którą stopniowo tracił i po której nie pozostał nawet ślad. Szansę na to stanowi kosztowny, 4-tygodniowy turnus rehabilitacyjny, w czasie którego mógłby pracować nad kontrolą własnego ciała i nauczyć się  wykonywać najprostsze czynności. Czynności, które będą podstawą do rozpoczęcia normalnego życia.
 

Mama Arka z całych sił prosi o wsparcie.


Aktualizacja

Monika Szwarc Data aktualizacji: 21.09.2021

Dajecie czadu! Dziękujemy za aż tak duże zaangażowanie w zbiórkę dla Arka. Zostały dwa tygodnie tej zbiórki, więc prosimy o ostatnią mobilizację!


Monika Szwarc Data aktualizacji: 09.08.2021

Niesamowite! Dla Arka Turka udało się już uzbierać ponad 3 tysiące złotych wyłącznie dzięki oddawaniu niepotrzebnych ubrań! Dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie!

 


Monika Szwarc Data aktualizacji: 18.03.2021

O naszej akcji opowiedziała lokalna telewizja! Zobaczcie przy okazji jak Arek świetnie radzi sobie w czasie rehabilitacji :)

https://tvl.tarnobrzeg.pl/2021/03/16/2021-03-16-akcja-rehabilitacja


Monika Szwarc Data aktualizacji: 05.03.2021

Monika Szwarc Data aktualizacji: 05.03.2021

Już tak niedużo brakuje do pierwszego tysiąca! Dziękujemy wszystkim darczyńcom w imieniu Arka i jego mamy!