Roksana - wszystko w rękach Boga i dobrych ludzi, aby godnie przeżyć !

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Pomost Nadziei
Data zakończenia:
06.12.2020
WIELICZKA

W ciągu ostatnich dwóch lat Roksana w krótkim czasie tracii wzrok. Ma zanik nerwów wzrokowych i traci wzrok, obecnie nosi bardzo mocne okulary, w dodatku ma problemy z chodzeniem, równowagą i mową. Jej dzielna mama walczy o cóekę, mimo bardzo trudnej sytuacji rodzinnej, finansowej. Roksana uczy się osowić życie przez dotyk i pokonać niepełnosprawność ruchową.

W ciągu ostatnich dwóch lat Roksana w krótkim czasie tracii wzrok. Ma zanik nerwów wzrokowych i traci wzrok, obecnie nosi bardzo mocne okulary, w dodatku ma problemy z chodzeniem, równowagą i mową. Jej dzielna mama walczy o cóekę, mimo bardzo trudnej sytuacji rodzinnej, finansowej.

Roksana uczy się osowić życie przez dotyk i pokonać niepełnosprawność ruchową.

Roksana jest pogodnym dzieckiem o muzykalnej duszy. Mimo ciężkich zaburzeń z każdym dniem udawadniała, że specjaliści mogą się mylić. Mimo wodogłowia i cech agenezji ciała modzelowatego, retardacji, padaczki, wady wzroku, problemu ze słuchem, upośledzenia umysłowego, porażenia mózgowego udawadniała każdego dnia, że warto walczyć. Walczyć o życie, zdrowie. Warto wierzyć i mieć nadzieję i warto zawierzyć i oddać się w ręce Najświętszej Panienki. Obecnie Roksia chodzi a nie dawano jej na to szans, czyni postępy a miała być dzieckiem leżącym, miała nie mówić a śpiewa. Roksanka jest duszą towarzystwa zawsze zadowolona, zawsze szczęśliwa i ciągnie do rówieśników. Dlatego zwracamy się do Was kochani o pomoc dla tej 10-letniej dziewczynki, która traci wzrok a jedynym rozwiązaniem jest podjęcie próby aby go ocalić!

Wiara, nadzieja i miłość jest zaufaniem jakie matka obdarza drugiego człowieka.

Miej, serce i patrzaj w serce” jak to nasz narodowy wieszcz powiadał a Roksanka odwdzięczy się pięknym uśmiechem. 

 

https://pomost-nadziei.pl/roksia-goraleczka/

Roksi można pomóc przekazując ubrania do oddania lub darowiznę na:
Fundacja Pomost Nadziei:
Bank PKO S.A. nr rachunku bankowego: 67 1240 5080 1111 0010 7344 3945
Wpłaty zagraniczne: PL 67 1240 5080 1111 0010 7344 3945
                                swift code: PKOPPLPW
PayPal: fundacjapomostnadziei@gmail.com 

  z dopiskiem: Darowizna dla Roksany Kasprzak