Porządkuję -Buduję - Czasoprzestrzeń

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Czasoprzestrzeń
Data zakończenia:
31.12.2020
Hrubieszów

Potrzebujemy Waszego wsparcia by móc dalej tworzyć CZASOPRZESTRZEŃ, nasze dobre, ciekawe i rozwijające się miejsce. Porządkując swoją szafę i oddając na nasze działania niepotrzebne rzeczy zmieniasz nasz świat. Pomagasz nam realizować marzenia naszych podopiecznych. Dajesz nam szansę na wyrównywanie różnic, uzupełnianie braków i rozwiązywanie problemów. Chcemy zmieniać świat (jeszcze z większą siłą i nadal) wokół siebie i jak zauważyliśmy zmieniamy także świat wokół innych ... może także i wokół Ciebie . Daj nam swoja siłę!

Działalność statutowa Fundacji Czasoprzestrzeń polega na wspólnej realizacji marzeń dla dobra innych i swojego. Dbamy o naturę, wychowujemy maluchy, opiekujemy się seniorami, prowadzimy zajęcia edukacyjne, specjalistyczne i rozwojowe. Wspólnie tworzymy swoją, wspólną, dobrą CZASOPRZESTRZEŃ rozwiązujemy napotkane kłopoty i trudności, tworzymy relacje. Zmieniamy siebie i świat.

Działalność statutowa związana jest z różnego rodzaju opłatami np. za prąd, ogrzewanie. Wszyscy pracujemy nieodpłatnie. Zebrane środki finansowe niezbędne są do zapłacenia rachunków za media , zakupów podstawowych artykułów typu: tusze do drukarki, znaczki, papier ksero i inne artykuły biurowe.

Zauważamy większe potrzeby i zainteresowanie naszymi zajęciami edukacyjno-rozwojowymi. Chcemy poszerzyć ich zakres co generuje nam większe koszty. Stąd nasza prośba o wsparcie finansowe.

Chcemy zapewnić, że każda wydawana przez nas kwota przynosi konkretny efekt i przekłada się na konkretne działania dla konkretnych osób.