Maseczki, rękawiczki, środki do dezynfekcji !

Prowadzona przez Organizację:
FUNDACJA PODKARPACKIE HOSPICJUM DLA DZIECI
Data zakończenia:
31.08.2020
RZESZÓW

Maseczki, rękawiczki, płyny do dezynfekcji... tak wygląda teraz codzienność każdego z nas. Ten trudny okres dla nas wszystkich stwarza nowe potrzeby dlatego głównym celem jest zapewnienie niezbędnych środków ochrony indywidualnej do dalszej pracy w sprawowaniu opieki nad naszymi Maluszkami! To My musimy być zdrowi aby dawać zdrowie innym.

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci sprawuje opiekę nad Dziećmi nieuleczalnie chorymi. Naszą główną formą opieki jest Domowa Opieka Hospicyjna. Wiemy, że dziecko nawet jeśli jest nieuleczalnie chore to właśnie w domu czuje się najbezpieczniej, pod opieką najbliższej i kochającej rodziny. Niestety są sytuacje, gdy dziecko nie może przebywać w swoim domu i aby zapewnić mu najlepszą opiekę uruchomiliśmy Hospicjum Stacjonarne. Są to dzieci które z powodów zdrowotnych, lub z powodu innych przyczyn losowych nie mogą mieszkać w swoich domach rodzinnych. My zapewniamy im opiekę 24 godziny na dobę, równocześnie stwarzając choćby namiastkę domu.

Żyjemy w dobie koronawirusa i aby sprawować jak najlepszą opiekę nad naszymi Maluszkami potrzebujemy środków ochrony indywidualnej dla pracowników medycznych, którzy muszą być w sposób szczególny zabezpieczeni aby świat zewnętrzny nie dostarczał ani jednego wiruska do naszej placówki. Zdrowie Dzieci jest najważniejsze a maseczki, rękawiczki, przyłbice czy kombinezony uchronią je przed czynnikami z zewnątrz. Są to sprzęty drogie i w dzisiejszym świecie ciężko dostępne dlatego choćby mały gest dobroci dostarczy promyk nadziei i uchroni te małe serduszka przed niechcianym gościem z zewnątrz.