Malutkie serduszko Majeczki

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Rycerze i Księżniczki
Data zakończenia:
28.02.2019
Warszawa

Maja urodziła się z wrodzoną wadą serca – atrezją zastawki tętnicy płucnej bez ubytku przegrody międzykomorowej oraz skrajną hipoplazją prawej komory. Aby Maja mogła nadal żyć, potrzebuje bardzo długiego oraz skomplikowanego leczenia, który niestety wiele kosztuje… Nie pozwólmy, aby serduszko Majeczki przestało bić.

Poznajcie Maję, urodzoną 27.03.2018 roku. Ta malutka księżniczka urodziła się z wrodzoną wadą serca – atrezją zastawki tętnicy płucnej bez ubytku przegrody międzykomorowej oraz skrajną hipoplazją prawej komory.

„Maja, moja ukochana córeczka, mój aniołek jest największym szczęściem, jakie spotkało mnie w życiu. Oddałabym wszystko, by była szczęśliwa i zdrowa… oddałabym wszystko, by mogła żyć… Niestety… świat jest inaczej zbudowany… niestety moje chęci, chęci przybierające wielkość całego wszechświata, chęci które mogłyby podbić cały świat, gdyby tylko mogły zostać zmaterializowane… uczyniłyby, że moje dziecko będzie najszczęśliwszym dzieckiem na świecie…”

Nasza dzielna księżniczka przeszła już bardzo wiele… a jest przecież jeszcze taka malutka… jest małą kruszynką, która potrzebuje wsparcia i ciągłej opieki.. która potrzebuje tego poczucia, że może być bezpieczna, że czuwają przy niej Anioły…

„Aby moja córeczka mogła normalnie funkcjonować i żyć, musi przejść kilka bardzo skomplikowanych operacji na otwartym sercu…”. 28 Marca, Maja miała wykonany zabieg Rashkinda w Gdańsku. „Zabieg był bardzo ciężki.. nie wiedziałam, co może się stać, czego możemy się spodziewać… Na szczęście, moja córeczka okazała się być bardziej waleczna, niż niejeden człowiek…”. Przetransportowano Maję transportem lotniczym do Zabrza, gdzie w Śląskim Centrum Chorób Serca wykonano jej bardzo ważną operację – Tętnicze Zespolenie Systemowo-Płucne oraz powtórzono zabieg Rashinda.

Aby Maja mogła nadal żyć, potrzebuje bardzo długiego oraz skomplikowanego leczenia, który niestety wiele kosztuje… „Wiem, że nie znacie mojego dziecka… Wiem, że dla Was jesteśmy obcymi ludźmi… Ale my dla Mai jesteśmy całym światem… Maja dla Nas jest całym światem… biciem naszego serca…”

Wraz z rodziną Mai błagamy o pomoc i wsparcie dla tej rodziny… Prosimy o pomoc w zebraniu środków finansowych na ratowanie życia Mai… Zbieramy na leczenie Mai, na transport do szpitala, na nocleg dla mamy Mai, by mogła czuwać przy dziecku i być blisko niego, w każdej minucie… Prosimy o pomoc w zebraniu środków na rehabilitację dla tego maluszka oraz na sprzęt specjalistyczny, potrzebny do leczenia i rehabilitacji tej małej, cudownej księżniczki… „Każda przekazana złotówka i 1% podatku ma wielkie znaczenie i jest krokiem milowym w stronę lepszego życia mojego dziecka… w stronę życia.”