Zbiórki CSR firmowe, szkolne i inne wieloosobowe należy zgłosić przed ich zainicjowaniem pod adresem admin@ubraniadooddania.pl

Zgłoś darowiznę

Określ szczegóły twojej darowizny

Liczba worków

Liczba worków
Podczas jednego zgłoszenia możesz oddać maksymalnie 18 worków z ubraniami, ale pamiętaj, że każde zgłoszenie powinno zawierać minimum 2 lub wielokrotność dwóch worków tj. 2, 4, 6.... Do spakowania ubrań wykorzystaj 60-litrowe worki na śmieci. Dwa całkowicie wypełnione poskładanymi ubraniami zmieszczą w sobie min. 10 kg. Podaj ostateczną liczbę przygotowanych przez Ciebie worków. Poznaj szczegóły właściwego przygotowania worka z ubraniami.
Jeśli zdecydowałeś/aś się przekazać więcej niż 18 worków z ubraniami skontaktujemy się z Tobą osobiście i obsłużymy Twoje zgłoszenie w trybie indywidualnym.

Adres odbioru

Adres odbioru

Termin odbioru

Termin odbioru
Wybierz dzień
Wybierz godzinę
Jeśli zaproponowane godziny odbioru Twoich ubrań Ci nie odpowiadają, wpisz adres odbioru wybierając zamiast adresu swojego domu np. miejsce pracy.

Przekazanie darowizny

Przekazanie darowizny
Słowa wsparcia są równie ważne jak sama darowizna. Twórca kampanii bardzo liczy na Twoje wsparcie. Twój komentarz opublikowany zostanie na karcie kampanii w zestawieniu darowizn.