Wysyłka sprzętu medycznego do Tanzanii

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Sasa
Data zakończenia:
30.11.2019
Warszawa

Jesteśmy Fundacją, która od wielu lat zajmuje się zaopatrywaniem szpitali najbiedniejszych rejonów świata w podstawowy sprzęt medyczny.Nasi wolontariusze ciężko pracują cały rok, dzięki czemu zebraliśmy sprzęt medyczny, który jest potrzebny do funkcjonowania jednego ze szpitali w Tanzanii.Niestety, nie udało nam się zebrać środków na zorganizowanie wysyłki kontenera. Obecne koszty przekraczają nasze możliwości finansowe. Na sprzęt czekają liczni pacjenci, którym chcielibyśmy zagwarantować godną opiekę medyczną.

Jesteśmy Fundacją, która od wielu lat zajmuje się zaopatrywaniem szpitali najbiedniejszych rejonów świata w podstawowy sprzęt medyczny.

Nasi wolontariusze ciężko pracują cały rok, dzięki czemu zebraliśmy sprzęt medyczny, który jest potrzebny do funkcjonowania jednego ze szpitali w Tanzanii.

Niestety, nie udało nam się zebrać środków na zorganizowanie wysyłki kontenera. Obecne koszty przekraczają nasze możliwości finansowe. Na sprzęt czekają liczni pacjenci, którym chcielibyśmy zagwarantować godną opiekę medyczną.

Zorganizowaliśmy już wiele zbiórek, dzięki którym sprzęt medyczny oraz wykwalifikowana polska kadra medyczna docierała w najodleglejsze części świata ratując życie i zdrowie potrzebujących pacjentów.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszych działań abyśmy razem mogli wysłać sprzęt dla najbradziej potrzebujących.