#Głuchoniewidomi! Statutowe Cele Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym

Prowadzona przez Organizację:
Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym
Data zakończenia:
30.09.2019
Warszawa

Statutowe Cele Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym! Organizacja wspiera osoby Głuchoniewidome w całej Polsce.

Towarzystwo Pomocy Głuchoniewodmym jest JEDYNĄ organizacją pomagającą głuchoniewidomym na obszarze całej Polski. Zmienia życie osób głuchoniewidomych, którym z racji podwójnej dysfunkcji ekstremalnie trudno jest komunikować się z innymi. Umożliwia im integrację ze społeczeństwem, edukację i zdobycie pracy. Życie osób głuchoniewidomych w Polsce nie jest łatwe. Jednak TY możesz to zmienić!

Towarzystwo Pomocy Głuchoniewodmym jest JEDYNĄ organizacją pomagającą głuchoniewidomym na obszarze całej Polski. Zmienia życie osób głuchoniewidomych, którym z racji podwójnej dysfunkcji ekstremalnie trudno jest komunikować się z innymi. Umożliwia im integrację ze społeczeństwem, edukację i zdobycie pracy.

Życie osób głuchoniewidomych w Polsce nie jest łatwe. Jednak TY możesz to zmienić! Zobacz jak wiele, każdy worek ubrań, znaczy dla naszych podopiecznych:

37,50 zł – to jedna godzina szkolenia tłumacza-przewodnika osoby Głuchoniewidomej,

43,75 zł – to jedna godzina szkolenia dla rodzica dziecka Głuchoniewidomego,

100 zł – to jedna godzina specjalistycznej terapii indywidualnej dla dziecka lub osoby dorosłej (np. nauka metod komunikacji osoby Głuchoniewidomej, nauka technik samodzielnego poruszania się),

400 zł – to jeden dzień rehabilitacji osoby Głuchoniewidomej z tłumaczem-przewodnikiem podczas 2-tygodniowych specjalistycznych warsztatów.

 

Jeśli uważasz, że robimy dobrą robotę, pomóż nam w tym!