PRAWO JAZDY - szeroka droga dla usamodzielniającej się młodzieży w pieczy zastępczej

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja PROJEKT ROZ
Data zakończenia:
31.08.2019
Wielkie Drogi gmina Skawina

W pierwszej odsłonie tej kampanii, dzięki Wam zgromadziliśmy 828,65 zł., więc brakuje nam jeszcze 1171,35 zł. -ZAPRASZAMY do pomocy :) Nie tylko dzieci przebywają w pieczy zastępczej, młodzież też. Jej potrzeby są inne niż maluchów. Potrzebują przygotować się do samodzielnego, godnego, dobrego życia. Można im to ułatwić. Chcemy, żeby każdy młody człowiek zdobył PRAWO JAZDY zanim opuści nasz dom. To jest możliwe. PRAWO JAZDY to mobilność, lepsze stanowisko pracy, lepsze zarobki, większe możliwości rozwoju własnego i przyszłej rodziny.

Od 14 lat opiekujemy się dziećmi i młodzieżą w pieczy zastęczej. Wyprowadziła się "na swoje" już dwunastka z nich.

Nikogo nie trzeba przekonywać w XXI wieku jak ważne są dodatkowe kompetencje na rynku pracy. Niewątpliwie jest to miedzy innymi PRAWO JAZDY.

Młodzież opuszczająca pieczę zastępczą najczęściej musi już liczyć tylko na siebie w swoim pełnoletnim, życiu. Żeby było im trochę łatwiej, trochę sprawniej i trochę wygodniej - staramy się każdemu pełnoletniemu człowiekowi pomóc.

Nie dajemy przysłowiowej ryby, dajemy wędkę. 

Właśnie na taką kolejną "wędkę" czyli kurs prawa jazdy dla jednej z naszych podopiecznych postanowiliśmy wspólnie z Państwem zebrać pieniądze. 

Kurs PRAWO JAZDY wraz z niezbędnymi badaniami - 2000 zł (dwa tysiące złotych). To nasz cel.