Zbiórki CSR firmowe, szkolne i inne wieloosobowe należy zgłosić przed ich zainicjowaniem pod adresem admin@ubraniadooddania.pl

Zgłoś darowiznę

Określ szczegóły twojej darowizny

Liczba kartonów

Liczba kartonów
Ubrania zapakuj w karton, tak aby wypełnić go ściśle po brzegi. Karton może być używany, ale nie może być uszkodzony, aby wytrzymał podróż do naszego magazynu. Minimalna waga kartonu jaką przyjmujemy to 10kg, dopiero od takiej wagi koszt przesyłki pozwala wygenerować 1 zł za każdy 1 kg dla fundacji. Nie masz tyle ubrań - zapytaj znajomych. Możesz nadać tyle kartonów ile chcesz, ale większe zbiórki zgodnie z regulaminem muszą być zgłaszane przed rozpoczęciem ich organizacji, w przeciwnym wypadku możemy nie odebrać paczek. Aby dowiedzieć się więcej o sugerowanych wymiarach kartonów, które zawierają 10 kg i więcej kliknij Tutaj.

Adres odbioru

Adres odbioru

Termin odbioru

Termin odbioru
Jeśli zależy Ci na odbiorze w konkretnym przedziale czasowym, możesz umieścić taką informację w uwagach dla kuriera. Podaj mu także nr telefonu, aby mógł się skontaktować, gdyby z jakiegoś powodu nie mógł odebrać Twojej paczki we wskazanym przez Ciebie przedziale czasowym.

Przekazanie darowizny

Przekazanie darowizny
Słowa wsparcia są równie ważne jak sama darowizna. Twórca kampanii bardzo liczy na Twoje wsparcie. Twój komentarz opublikowany zostanie na karcie kampanii w zestawieniu darowizn.