5000 zł czyli 1086 obiadów dla dzieci

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła
Data zakończenia:
02.03.2019
Warszawa

Fundacja Opiekuńcze Skrzydła kształci, żywi i pomaga. W ramach programu WielkiTalerz.pl zapewniamy potrzebującym dzieciom codzienne zdrowe posiłki. 5000 zł to aż 1086 obiadów!

Wielki Talerz to program, w którym możesz  zapewnić pyszne, zdrowe posiłki potrzebującemu dziecku. Programem objęte są dzieci w wieku od 7 do 19 lat. 

Program jest realizowany przez Fundację Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła, która codziennie  wspiera dzieci i młodzież z warszawskiej Pragi prowadząc dwa dzienne domy. Fundacja zapewnia im codzienną opiekę obejmującą działania wychowawcze, edukacyjne, społeczne i kulturalne.  Dbamy, aby dzieci odnalazły poczucie bezpieczeństwa i zaakceptowały siebie. Kuchnia w naszym domu zajmuje szczególne miejsce.  Obiad dla dzieci to coś więcej, niż zaspokojony głód. To zapach domu, ciepła i bezpieczeństwa.

Za kwotę 96 zł miesięcznie zapewniamy jednemu dziecku aż 21 obiadów miesiącu. To oznacza, że koszt 1 obiadu to tyle co 1 tabliczka czekolady! Za 5000 zł możemy zapewnić aż 1086 obiadów dla dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społeczenym. 


Ponadto w ramach programu WielkiTalerz.pl uczymy:

  • gospodarnego zarządzania żywnością,
  • jak mądrze robić zakupy, by żywność się nie marnowała
  • podstaw zdrowego żywienia
  • przygotowywania wspólnych posiłków
  • celebracji jedzenia razem, slow food

To dzięki ludziom takim jak Ty mamy szansę zapewnić zdrowe posiłki przy wspólnym stole tym najbardziej potrzebującym - dzieciom. Dzięki, że wybrałaś/eś naszą kampanię. 


Dowiedz się więcej o naszych działaniach, wejdź na: 

www.fundacjajoannyradziwill.pl

www.wielkitalerz.pl

Śledź nas na Facebooku