100 darmowych lekcji narciarstwa by spełnić marzenia

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja ALPICLUB
Warszawa

Fundacja ALPICLUB zajmuje się wspieraniem młodych sportowców oraz upowszechniem takich dyscyplin sportowych jak: narciarstwo alpejskie, rolki, inline alpine, rowery górskie, jazda konna. Wspieramy różne grupy wiekowe (od najmłodszych do seniorów) aktywizując ich do aktywnego spędzania czasu. Zbiórka pomoże spełnić marzenia o byciu narciarzem tym którzy nie mogą sobie na to pozwolić.

Fundacja Alpi Club to sportowi zapaleńcy, którzy postanowili nieustannie dzielić się swoją pasją z najmłodszymi, tymi starszymi oraz tymi najstarszymi. Alpiclubowi trenerzy za każdym razem z ogromną starannością i sercem dopasowują zajęcia narciarskie do wieku kursanta,  jego możliwości i indywidualnych upodoań.

Tym razem chcielibyśmy włączyć do naszej alpiclubowej rodziny te dzieci, które nie mogą sobie na takie zajęcia sportowe pozwolić, a skrycie marzą o zaśnieżonych szczytach i rozłożystych stokach. Serdecznie zapraszamy również dzieci z domów dziecka i z niepełnosprawnościami. Marzy nam się, aby je wszystkie otworzyć na ten piękny sport i zarazić ich miłością do ruchu, do porzucenia siedzącego trybu życia.

Pomóż tym dzieciom wziąć udział w darmowych 100 lekcjach narciarstwa i spraw, żeby mogły doświadczyć tych niezwykłych, porywających emocji, które zapewniają narty podczas szusowania w dół, górskimi szlakami. Koszt jednej takiej lekcji to 90 zł (sprzęt-narty, buty, kask,kije, karnet dla kursanta i instruktora oraz instruktor). Nie każdy od ręki może sobie na taki wydatek pozwolić.

Funkcjonujemy nieodpłatnie, a wszystkie płatności są związane z kosztami prowadzenia naszej działalności. Dbamy o to, aby nasze dzieci mogły legalnie, bezpiecznie i przy pomocy odpowiedniego sprzętu uczestniczyć w zajęciach. Zapewniając takie warunki sprawiamy, że każde zajęcia, każda lekcja zbliża nas wszystkich do siebie. Dzięki ścisłej współpracy z rodzicami sprawiamy, że oni również stają się aktywnymi współuczestnikami wszystkich spędzonych wspólnie chwil. Tworzymy społeczność, w której każde dziecko i każda rodzina znajdzie swoje miejsce, i w rodzinnej, życzliwej atmosferze pozna uroki narciarstwa.