Zima bez chłodu i głodu dla 13 mopsich seniorów

Data zakończenia:
28.02.2019
Warszawa

Każdy z naszych 13 podopiecznych ma inną, często bardzo trudną historię. Pseudoholowle, porzucenia, ciągła niepewność i brak miłości, to częste przeżycia tych małych stworzeń. Dziś to starsze psy, które chcą przeżyć swoje dni w bezpieczeństwie, cieple i o pełnym żołądku. Mają cudowną opiekunkę, jednak ze względu na niskie dochody, nie jest ona w stanie samodzielnie zapewnić im opieki. Dzięki Waszemu wsparciu zakupimy zapasy węgla, które zapewni mopsom ciepło oraz zapasy pełnowartościowej karmy, która wypełni ich brzuchy.

Znajdują się w bezpiecznej i dobrej przestrzeni, otoczone bezwarunkową miłością. Niestety, utrzymanie i leczenie takiej gromady, to ogromne koszty. Nasze Stowarzyszenie podjęło się stałej opieki nad nimi. Staramy się różnymi sposobami zbierać środki na zapewnienie im dobrych warunków. Ich opiekunka nie jest w stanie sama ich finansować.

Dzięki Państwa wsparciu pomożemy im przeżyć zimę, Podzielmy się ciepłem! Niepotrzebne już ubranka dziecięce, ubrania damskie i męskie, sparowane buty i akcesoria mogą zamienić się w pełnowartościową karmę dla naszych podopiecznych. Ważnym celem, na który potrzebujemy wsparcia, jest również zakup wegla, dzięki którym nasze mopsy nie będą marzły w zimę.

Całe Stowarzyszenie działa non-profit i nie pobiera zysków z tytułu swojej działalności. Wszyscy nasi pracownicy to wolontariusze. Wspierając naszą akcję całość masz pewność, że całość zebranej kwoty zostanie wydatkowana wyłącznie dla naszych podopiecznych.

 

Więcej informacji znajdziesz tu: https://www.facebook.com/MopsiOsrodek/ i tu: http://pugs-center.org/

 

Dziękujemy!