zakup siana dla naszych futrzanych terapeutów

Data zakończenia:
21.12.2018
Warszawa

Nasi futrzani terapeuci niestrudzenie pracują z niepełnosprawnymi dziećmi, tworząc z nimi niezwykłą relację, która leczy. Dają im swą cierpliwość, ciepło i akceptację. My zapewniamy im komfortowe warunki życia i rozwoju, dbamy o ich zdrowie, poprzez odpowiednie żywienie i pielęgnację. Kochamy naszych futrzanych przyjaciół i dokładamy wszelkich starań, żeby były z nami szczęśliwe.

https://ubraniaror-attachments.s3.amazonaws.com/uploads/ckeditor/pictures/99/content_baner_720.jpg

Kochani, nasza fundacja jest już z Wami prawie 16 lat. Rozwijamy się i dzień po dniu niestrudzenie realizujemy cele statutowe, dla których powołaliśmy fundację. Zawsze wiedzieliśmy, że chcemy pomagać dzieciom niepełnosprawnym i ich rodzinom, poprzez animaloterapię. Dlatego powołaliśmy do życia Grodziskową Osadę Radości ze Stanicą Koni Huculskich w ramach której prowadzimy hipoterapię, oraz terapię z udziałem osiołków i alpak, a także naszego psa dogoterapeuty. 

 

https://ubraniaror-attachments.s3.amazonaws.com/uploads/ckeditor/pictures/101/content_DSCF3481.JPG

Utrzymanie zwierząt na najwyższym poziomie jest bardzo kosztowne i wymaga mnóstwa pracy. Najważniejsze jest odpowiednie żywienie; dogadzamy naszym przyjaciołom nie poprzestając na podstawowej diecie jaką jest siano i mieszanki paszowe, ale także dokarmiamy je marchwią, jabłkami, owsem, suchym chlebem, mieszankami witaminowymi, solami mineralnymi, kukurydzą prasowaną, owsem, lucerną a w sezonie wiosenno-letnim pasą się na łąkach jedząc zielonkę. W skali roku są to ogromne koszty, dlatego postanowiliśmy poprosić Was o pomoc.

https://ubraniaror-attachments.s3.amazonaws.com/uploads/ckeditor/pictures/102/content_Pandora__2_.jpg

Ta kampania dotyczy zakupu siana na ok. miesiąc dla naszych futrzanych terapeutów.

Zachęcamy do pomocy i dziękujemy Wam już dzisiaj z całego serducha :)

 

Zespół Fundacji Dzieciom z Upośledzeniem Umysłowym "Agnieszka"

http://fundacjaagnieszka.pl

https://www.facebook.com/Fundacja-Agnieszka-271184106256080/


Aktualizacja

Fundacja Agnieszka Data aktualizacji: 02.11.2018