Zbieramy na remont dachu Warsztatów Terapii Zajęciowej "Tęcza" przy Fundacji Różyczka w Gliwicach

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Różyczka
Data zakończenia:
30.11.2020
Gliwice

Od 1 stycznia 2016r. Fundacja Różyczka ma przyjemność i zaszczyt prowadzić Warsztaty Terapii Zajęciowej TĘCZA. Warsztaty Terapii Zajęciowej TĘCZA w Gliwicach, istnieją od 1993 r. To jedna z najstarszych placówek w Polsce. W tym niezwykłym miejscu, pod okiem życzliwych i wykwalifikowanych Terapeutów, prowadzona jest rehabilitacja 49 osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Celem Warsztatów jest przygotowanie uczestników, poprzez zajęcia rehabilitacyjne, do możliwie niezależnego, samodzielnego i aktywnego życia w społeczeństwie.

Niezwykłe miejsce dla niezwykłych ludzi!

Od 1 stycznia 2016r. Fundacja Różyczka ma przyjemność i zaszczyt prowadzić Warsztaty Terapii Zajęciowej TĘCZA.

Warsztaty Terapii Zajęciowej TĘCZA w Gliwicach, istnieją od 1993 r. To jedna z najstarszych placówek w Polsce.  W tym niezwykłym miejscu, pod okiem życzliwych i wykwalifikowanych Terapeutów, prowadzona jest rehabilitacja 49 osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności.  Celem Warsztatów jest przygotowanie uczestników, poprzez zajęcia rehabilitacyjne, do możliwie niezależnego, samodzielnego i aktywnego życia w społeczeństwie.

W 2017r. przenieśliśmy się do nowego, przestronnego budynku. W wyremontowanych wnętrzach, na dwóch kondygnacjach, odbywają się warsztaty, terapie i ćwiczenia, powstają też wyroby rękodzielnicze.

Dzięki wsparciu ze strony miasta oraz hojności naszych darczyńcow udało się wyremontować i dostosować do potrzeb niepełnosprawnych wszystkie pomieszczenia.

Nasi podpieczni mogą w komfortowych warunkach uczestniczyć w zajęciach.

Jest cudnie! No właśnie .... tylko do czasu kiedy nie spadnie deszcz :( Wtedy nasz dach zaczyna przeciekać.

Niestety podczas prac remontowych nie wystarczyło środków na remont dachu.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku- zobaczcie jaki ogrom prac został już wykonany. Brakuje już tak niewiele aby było idealnie.

Dlatego teraz liczymy na Waszą pomoc!

Zachęcamy do współpracy i pomocy wszystkie osoby którym los osób niepełnosprawnych nie jest obojętny.

Aby wesprzeć działalność WTZ Tęcza można dokonać wpłat na subkonto:

27 1050 1298 1000 0024 1713 9645

Przekazać 1 % podatku KRS 0000399191 z dopiskiem „WTZ Tęcza”